Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XenForo İçerisinde En Beğendiğiniz Eklentiler

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli xenforogentr kullanıcıları,

XenForo'da en sevdiğiniz eklentiler (ücretli - ücretsiz) nelerdir? Benim sıralayacaklarım var, sizinde ilave etmeniz durumunda hem eklentiyi tanımış oluruz, hem de fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.

Xenforogentr sitesinde yer alan olmazsa olmaz forum istatistikleri eklentisinin benim için yeri bambaşkadır, hatta o kadar başkadır ki plus olanını satın aldım :)

Elbette forum istatistikleri kadar ultimate postbit alanı eklentisine de bayılıyorum, postbit alanını ücretli yaptırmak istesek bu kadar muhteşem bir eklentiye sahip olamazdık sanırım?

Öne çıkan resimli konuları kullanıyorum, sitemizde kullanıcılarımız tarafından açılan önemli olan makaleleri yayınlıyoruz. Çok ciddiyim, eğer böyle bir eklenti ücretli yapılsa sanırım yok satardı.

Kullandığım tema Style V2 - yaklaşık 2 yıl önce satın aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Benim projem hayvanlar adına yapılmış bir projedir ve bu nedenle hiçbir masraftan kaçınmak istemedim. Eğer bir proje yapmak istiyorsanız işi profesyonel şekilde yapan insanlara bırakmanızı tavsiye ederim. Ben hiçbir zaman emeklerini gözardı edemem netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ bana çok fazla yardımcı oldular, keza bir destek konusu açtığımda yönetim ekibi olsun, diğer üyeler olsun elinden geleni esirgemediler.

Xenforogentr sitesinin kıymetini bilelim, ne kadar aktiflik olursa o kadar çok üretkenlik olur düşüncesindeyim. Aktiflik gerçekten insanlara ayrı bir gaz veriyor. Ayrıca benim sitenin temasını çok beğenenler oldu, çok fazla kişi yönlendirdim ve ondan ziyâde XenForo kuracak kişilere direkt olarak xenforogentr sitesinden satın alın veya oradan destek alın diye haddinden fazla insan yönlendirdim.

Kişisel bloğumda da yer vereceğim ve link çıkışı yapacağım oradan, ne kadar faydamız olursa o kadar kâr.

Saygı ve sevgi ile.
Tevfik AKTUNÇ

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.