Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo İçeriği Gizleme ve Video Eklentisi varmı ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Teopat

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
1.Elimde Yeni 1080 p filmler var upload sitelerine upload ettim fakat sitede Embed kodlarını nekadar girsemde videolar gözükmüyor bunun için bilgisi olan ?
1535356354814.png
2.Burda bir link paylaşmak istiyorum veya içerik içeriği görmek için beğenmeniz veya yorum yazmanız gerekmektedir diye bir eklenti varmı acaba ?
1535356426482.png
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

1.Elimde Yeni 1080 p filmler var upload sitelerine upload ettim fakat sitede Embed kodlarını nekadar girsemde videolar gözükmüyor bunun için bilgisi olan ?
Filmleri yüklediğiniz yer neresi ? Xenforo'nun default olarak desteklediği siteler zaten belirtilmiş durumda :
Eğer bunlardan birisi değil ise, videolar mesaj için de gözükmeyecektir.

2.Burda bir link paylaşmak istiyorum veya içerik içeriği görmek için beğenmeniz veya yorum yazmanız gerekmektedir diye bir eklenti varmı acaba ?
Bu iş için şu eklenti işinizi görebilir. AJAX'lı versiyonu şu an beta aşamısında bu nedenle test ortamında denemey yapın.

Editor & BB Code Manager

Öncelikle dediğiniz eklenti bu XenForo 2 - [KL] Editor Manager - Türkçe

Diğer söylediğiniz konuya gelecek olursak eğer yükleyeceğiniz video linki orada yazan youtube, facebook, vimeo vs gibi siteler değilse çalıştıramazsınız. Çalıştırmak için özel embed oluşturmanız lazım.
Elimde yüzlerce database var Bütün bu filmleri site üzerinde paylaşmak istiyorum Rapid,load,ok.ru,molly gibi yerlere upload ettim bunları nasıl site üzerinde video şeklinde paylaşabilirim ? nekadar embed kodu üzerinde eklemeler yaptıysam bi türlü olmadı !

1)

s9e Media Sites bu eklenti 120 medya sitesinden medya gömmenizi sağlar.
Gömmek istediğiniz siteler bu eklentide yok ise siteadresiniz.uzantı/admin.php?bb-code-media-sites/add bağlantısını kullanarak medya sitesi ekleyebilirsiniz.

2)
Bu sorunuzu netr0n netr0n cevaplamış zaten.

Araç çubuğuna gizleme sekmesini eklemek için;
KL Editör Yöneticisini yüklediyseniz siteadresiniz.uzantı/admin.php?em/layout/ bağlantısına gelin.
4 farklı araç çubuğu vardır.Etkin butonlardan gizleme butonlarını 4 araç çubuğuna da ekleyin ve kaydedin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.