Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Host Firması ve Tema Seçimi

alparslan

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar

1.soru alan adını natrodan aldım fakat yabacı host firmalarına geçiş yapmak istiyorum bu konudaki önerileriniz ne olur godady kullanışlı ve kurulumda sorun çıkarmayacak bir firmamıdır.
2.soru ise tema da satın almak istiyorum kullanışlı önerebileceğiniz tema seçimi konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Hangi site üzerinden alım yapmalıyım.

Yeni olduğum için sorular basit gelebilir kusura bakmayın desteğiniz için teşekkür ederim.

Merhabalar @ A alparslan

1. Soru için; domain alımı farketmez içerik ile alakalı olarak domain her türlü firmadan alinabilir
hosting konusunda yurtdısı üzerinden satış yapan firmalar mevcut godady'de bunlardan biri kullanım
alanına göre alınabilir kullanılabilir ama firma önerisinde bulunmuyorum malesef cünki her firmanın artı
ve eksileri var kendilerine göre hizmet anlayışına göre öneride bulunup başımızın ağırdığını gördük ne yazik ki.

genellikle OVH sunucuları ve hostingleri bu işte yurtdısı anlamında tercih edilmektedir. bu yönde araştırma yapabilrsiniz
veya almanya suncuları ve hostingleri bunlarda çalışma anlamında performanslı

Cloud computing and dedicated servers - OVH

2. Tema satın almak istediğinizi belirtmişsiniz xenforo resmi sitesinde bu konuyla ilgili döküman mevcuttur.
aşağudaki bağlantıdan ulaşabilirsinzi.

Styles [2.x]

2. Tema satın almak istediğinizi belirtmişsiniz xenforo resmi sitesinde bu konuyla ilgili döküman mevcuttur.
aşağudaki bağlantıdan ulaşabilirsinzi.

Styles [2.x]
En güzeli bu bölümde bulunan TEMA’ları tek tek dolaşarak verilen demo sayfalarına göz atmak. Zevkinize ve ihtıyacınıza göre en doğru seçimi sizin yapmanız en güzeli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.