Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Hızlandırma

Danci2020

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

XenForo sitesini hızlandırmak için hangi eklentilerin kurulmasını tavsiye edersiniz? Olmazsa olmaz dediğiniz eklentilerin isimlerini paylaşırsanız sevinirim.

XenForo 2.1X sürümüne sahibim ve bası hız testleri yaptığımda birçok uyarı alıyorum. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımını rica ederim.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Xenforoda defoult olarak kasma problemi yaşamazsın kullandıgın temeada ve ek ekledigin uzun kod satırları bunu tetikleyebilir ve sistemsel özelliklerindende kasma hissi yaşayabilirsin. Onun dışında bunu hızlandırabilecek bir eklentinin oldugunu sanmıyorum varsada arkadaşlar atarsa bende kullanırım :D

Xenforoda defoult olarak kasma problemi yaşamazsın kullandıgın temeada ve ek ekledigin uzun kod satırları bunu tetikleyebilir ve sistemsel özelliklerindende kasma hissi yaşayabilirsin. Onun dışında bunu hızlandırabilecek bir eklentinin oldugunu sanmıyorum varsada arkadaşlar atarsa bende kullanırım :D
LazyI mage Loader adlı ekleti var. Bunu henüz kurmadım ama araştırmalarıma göre iş göreceğini düşünüyorum.

Konularınızda çok resim varsa bu eklenti çok işinize yarayacaktır.
Cevap için teşekkürler Ugur Ugur hocam. Aşağıdaki eklenti hakkındaki düşünceniz nedir?

Cevap için teşekkürler Ugur Ugur hocam. Aşağıdaki eklenti hakkındaki düşünceniz nedir?

Eklentiyi kullanmadım bilmiyorum ama bence gerek yok. Xenforo'nun default hali yeterince hızlı zaten.

Hız sadece tema ile alakalı değildir. Sunucunuz ve kullandığınız eklentiler de site hızını etkiler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.