Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo havale eft eklentisi

Volkyci

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba bi kaç forumda gördün havale eft eklentisi mevcut nasıl ve nereden almışlar bilgisi olan varmı?

Onu da yazdım özel pos alması gerektiğini. Papara örneği de aracı ama dediğim gibi biraz daha esnek. Eklentisi var mı bilmiyorum üye işyeri alanından paparayı arayıp daha detaylı bilgi alınabilir.
Benim anladığım yanlış değilse, sipariş adımında direkt kişisel iban adresi yazacak, ve o adrese ödeme geldiğinde kendisi onaylayacak gibi bir şey sanırım.

Benim anladığım yanlış değilse, sipariş adımında direkt kişisel iban adresi yazacak, ve o adrese ödeme geldiğinde kendisi onaylayacak gibi bir şey sanırım.
Paparanın kişiye özel iban adresi mevcut orası bu işlemi görebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.