Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo hata bazı sorunlarla karşılaştık

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

StrongBoy

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar forumu 7 defa silip yükledim ilk başta olmuyor ama xf seçeneklerinden bir şeyleri ayarlıyorum sonra "Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir. " diyor ne yapıcam bıktım artık nolur yardım?​

bendede aynı sorun var nasıl çözebilirim heryerde çıkmıyor bazı şeyleri kaydetmeye çalışınca çıkıyor

Mod security Kapatarak
Mod securty kapatmak bir seçenek olmamalı.. acaba sitenizi kurup 24 saat geçmeden bir ayarlama yapıyorsunuzda hatayı o yüzden veriyor olabilirmi ? Bazı sunucular kurulumu 24 saate yayarken o 24 saat içinde 20 dk dada tam aktif 4 saat sonrada 24 saat sonundada aktif oluyor. Yani tam kapasite çalışıyor.. mod securty kapatma anınız belli bir saat geçtikten sonra sitenizin kurulumunun belli bir zaman geçişinede denk gelmiş olabilir..
Bakın site kurulumu yaptıktan hemen sonra belli bir saat zamandan sonra bazı çalışma prensipleri sleep modda oluyor bu dns yayılma süreci sitenizin apeche php ayarları tam anlamıyla hostinginiz ile anlık veri işleyemiye bilir..
Örnek vericem . Bugün siteyi kurdunuz yarın tüm optimizeleri yaptınız sıfır hata alırsınız.. ama siteyi şuan kurdunuz ortalama 2 saat ve 4 saattir bir oprimize ayar yapmaya çalışıyorsanız . Eklenti ayar ne bileyim aklınıza ne geliyorsa.. hata alma olasılıgınız çok yüksek.. bunuda bir kenarda yazılı oldugunu hatırlayıp öyle çalışmalar yapın.. çünkü hepimiz aynı hatayı yapıyoruz . Niye böyle diye moral bozuyor sonra

Mod securty kapatmak bir seçenek olmamalı.. acaba sitenizi kurup 24 saat geçmeden bir ayarlama yapıyorsunuzda hatayı o yüzden veriyor olabilirmi ? Bazı sunucular kurulumu 24 saate yayarken o 24 saat içinde 20 dk dada tam aktif 4 saat sonrada 24 saat sonundada aktif oluyor. Yani tam kapasite çalışıyor.. mod securty kapatma anınız belli bir saat geçtikten sonra sitenizin kurulumunun belli bir zaman geçişinede denk gelmiş olabilir..
Bakın site kurulumu yaptıktan hemen sonra belli bir saat zamandan sonra bazı çalışma prensipleri sleep modda oluyor bu dns yayılma süreci sitenizin apeche php ayarları tam anlamıyla hostinginiz ile anlık veri işleyemiye bilir..
Örnek vericem . Bugün siteyi kurdunuz yarın tüm optimizeleri yaptınız sıfır hata alırsınız.. ama siteyi şuan kurdunuz ortalama 2 saat ve 4 saattir bir oprimize ayar yapmaya çalışıyorsanız . Eklenti ayar ne bileyim aklınıza ne geliyorsa.. hata alma olasılıgınız çok yüksek.. bunuda bir kenarda yazılı oldugunu hatırlayıp öyle çalışmalar yapın.. çünkü hepimiz aynı hatayı yapıyoruz . Niye böyle diye moral bozuyor sonra

Aboooo.

Benim Sitem Bayadan Beri Açık Olan Bi Site Ondan Dolayı Değildir Bi Sadece Belirli Yerlerde Veriyodu Bu Hatayı

Yanlışmı dedim ben çok yaşadım bunu.. adresimi kurmuşum.. test konu açıyorum hata mesajı geliyor.. siliyorum kurulumds hata vardır diye yine aynı.. bu sefer tekrar kuruyorum başka ayarlamalar yapıyorum zaman geçiyor.. aynı işlemde bu sefer hata yok.. bunu ben hostingimdrn kaynaklı sanarakta paylaştım.. dns yayılma süreci bazı hatalara neden olabilir. Modülerler anlık zamanlama ile iletişim kuramaya bilir bekleyiniz dedikten sonra gerçektende sıfır hata aldım... neticede herkes ayni firma veya kişisel hosting kullanmıyor.. hocam bunlarda bir ihtimal

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.