Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

StrongBoy

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar siteme reklam ekledim ama gözükmüyor ilgilenirmisiniz

7007
7008
7009

Lütfen yardım edin​

Ben usta değilim :)
Tanner bey,
Size görünen reklamlar bana görünmez. Bu nedenle rahat olun. Ads bunu meta taglarla kendi ayarlıyor. Sitenizin içeriğine göre ayarlıyor.
Seo çalışması yapmanız gerekiyor. Bu iş için site yönetiminden destek alınız. Baclink olayları var.. varda var.. Bu işler yardımdan ötebelli maddiyata bağlı kalıyor.
Eğer ciddi bir site çalışması düşünüyorsanız bu işe ehli insanlarla başlayın. Yok keyif için açtıysanız, hiç bulaşmayın..
Her şeyin bir bedeli var..
Hocam ben bu site işinde yeni değilim 15 seneye dayanan tecrübem var, xenforoda yeniyim fakat 2 günde tam kavradım, reklam işine hiç girmedim, benim sitem şuan türk dünyasında en güncel Türkçe dublaj dosyası yayınlayan sitedir, 4 aydır açalı, baya raiting topladı, bu bakımdan da anında kabul edildim adsense ye, reklamlar var şuan reklamlar çıkıyor güzel, benim dediğim şu filmlerle dizilerle ilgili reklamlar çıksın onu istiyorum.

filimler ve dizilerle ilgili derken bir link mevcutmu bu konu hakkında ?
emir bey dün size özelden sitemi iletmiştim, işte o site filmler, diziler için ses dublaj dosyaları yayınlamakta, benim istediğim şeyde bu konuda reklam almak adsense den, yani alakasız reklamlar değil de direkt diziler konusunda reklamlar mesela game of thrones reklamları var sitelerde öyle

addense konusunda pek bilgim yok lakın konuyla daha hasır nesır olan arkadaslarımız cıkar google mantık olarak nasıl bır ındexleme yapıyor bilmediğim için sizi yanlış yonlnedırmek ıstemem

emirrasit emirrasit, teşekkür ederim, telefondan bakınca game of thrones reklamlarıda geliyor, ama PCden pek görmüyorum farklı farklı rklamlar geliyor tabi, olsun direkt ilgili reklamları çekecek bir yöntem olursa süper olur

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.