Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo gif avatar yükleme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Xex777

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba sunucumda Imagemagick PECL uzantısı yüklü kendim serverim üzerinden yükledim ve yüklemeyi kontrol ettim xenforoda da yüklü diye gözüküyor ve ayarlarda mesajlar dosya ekleme seçeneklerinde de imagemagick seçili fakat gif koyulmuyor boyutlarıda kontrol ettim gif fazla büyük değil sistem 5mb izin veriyor yüklemek istediğim gif 3mb hata bazı sorunlarla karşılaştık diyor tarayıcda değiştim olmadı

Not: mod_security kapalı

yardım ederseniz sevinirim...

Çözüldü XenForo gif avatar yükleme sorunu

Yukarı da verdiğim değerleri yukarı çekerek test edeceksiniz. Ayrıca çok düşük değere sahip bir gif yükleyin. Bakın bakalım onda da aynı sorunu verecek mi? Vermiyorsa dediğim gibi değerleri yukarı çekerek test edeceksiniz.
belki saçma gelebilir ama sorunu çözdün cloudflare ayarlarından ddos korumasını kısmi olarak yaptım ve sorun düzeldi ilginiz için teşekkür ederim kolay gelsin
Yükleme sırasında tarayıcınızın console tarafına bakın hatanın çıktısını oraya basacaktır.

Sunucunun cevap vermediğini söylüyor. Sanırım işlem süresi uzayınca işlemi sonlandırıyor.

Sunucu tarafında max_execution_time 600 max_input_time 600 upload_max_filesize 20M olarak ayarlayıp tekrar test ediniz.

Sunucunun cevap vermediğini söylüyor. Sanırım işlem süresi uzayınca işlemi sonlandırıyor.

Sunucu tarafında max_execution_time 600 max_input_time 600 upload_max_filesize 20M olarak ayarlayıp tekrar test ediniz.
tamamdır yapıyorum hemen

Failed to load resource: the server responded with a status of 524 ()

Bu durumda hata kodunu sunucu firmanıza ticket atarak sorunu gidermelerini söyleyebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.