Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Forum Özel Konu Alanı Hakkında

MMOPS

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar;

Forumda içerikler için gerekli özellik talepleri sistemi yaptım. Ama özel konu alanı için çektiğim resim verisinin görseldeki gibi ortalı değilde hemen yazının yanında olmasını istiyorum.

Bunun için yardım edebilecek birileri var mı?

Ekran görüntüsü 2024-03-09 173508.png

Nasıl yapılır ? Xenforo Forum Özel Konu Alanı Hakkında

:D Yok css ile bu alanı 200px bir sınır eklenmiş. Farkt etti iseniz alt isteklerde dahil tümü sıralı. Eğer bunu sola çekerseniz dizilim saçma sapan bir yapıda görünecektir. Tavsiyem OS daha uzun bir metin ile genişlet, göze batmaz böylelikle.
:D Yok css ile bu alanı 200px bir sınır eklenmiş. Farkt etti iseniz alt isteklerde dahil tümü sıralı. Eğer bunu sola çekerseniz dizilim saçma sapan bir yapıda görünecektir. Tavsiyem OS daha uzun bir metin ile genişlet, göze batmaz böylelikle.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.