Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo forum için Sosyal medya paylaşım plugini

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

emregursoz

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar xenforo 2.2.X Sürümü için forumda paylaşılan konuları otomatik olarak sosyal medyada paylaşabilecek plugin var mıdır ?

Otomatikten kasıt sanırm forumda oluşturulunca sosyal medyada da oluşsun. Eğer doğru ise maalesef bu mümkün değil. Bu sadece facebook içi vardı bir zamanlar facebook kendi uygulaması ile o da artık kullanılamıyor ne yazık ki.

Güzel düşünce ama zaten konu açtığın an altta solda sosyal medyada paylaş var ne gereği var her konu otomatik paylaşılırsa düzensizlik olur sanki, bildiğin forum sosyale taşınır.. seçkin konularını direk site üzerinden paylaş diye bilirsin.

facebook için var mı bilmiyorum ama twitter için var ben kullanıyorum. öncesinde twitter geliştirici hesabına kaydolmanız ve onay aldıktan sonra api edinmeniz lazım.

facebook için var mı bilmiyorum ama twitter için var ben kullanıyorum. öncesinde twitter geliştirici hesabına kaydolmanız ve onay aldıktan sonra api edinmeniz lazım.
sen dedinde aklıma geldi galiba facebookta sayfa açınca siteni aktar gibi bir sekme mi vardı ne bişiler vardı ama bakmak lazım.. olabilir yani

sen dedinde aklıma geldi galiba facebookta sayfa açınca siteni aktar gibi bir sekme mi vardı ne bişiler vardı ama bakmak lazım.. olabilir yani
facebook piksel'den bahsediyorsun sanırım galiba kullanılmıyor artık araştırmadım bi bakmak lazım.

Güzel düşünce ama zaten konu açtığın an altta solda sosyal medyada paylaş var ne gereği var her konu otomatik paylaşılırsa düzensizlik olur sanki, bildiğin forum sosyale taşınır.. seçkin konularını direk site üzerinden paylaş diye bilirsin.
VasY Charismax o dediğiniz alan bende boş nasıl sosyal medyaları ekleyebilirim. netr0n netr0n hocam siz müsait iseniz bir bilgi verirseniz sevinirim.

Screenshot_4.png
Screenshot_3.png

VasY Charismax o dediğiniz alan bende boş nasıl sosyal medyaları ekleyebilirim. netr0n netr0n hocam siz müsait iseniz bir bilgi verirseniz sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 19938
Ekli dosyayı görüntüle 19939
Default kurulumda kendiliğinden oluyor zaten bir ayara dokumadıysanız.. Ama eğer ayarlama yaparken atladıysanız ..

Şu resimdeki alandan aktif edebilirsiniz kare içine aldığım yer ise ilgili sosyal medyaya tarayıcınızdan girmesenizde sitenizin tanımasını sağlıyor

1651259928053.png

Default kurulumda kendiliğinden oluyor zaten bir ayara dokumadıysanız.. Ama eğer ayarlama yaparken atladıysanız ..

Şu resimdeki alandan aktif edebilirsiniz kare içine aldığım yer ise ilgili sosyal medyaya tarayıcınızdan girmesenizde sitenizin tanımasını sağlıyor

Ekli dosyayı görüntüle 19940
Teşekkür ederim hal oldu emeğine sağlık.

Belli bir RSS Bölümünü Örneğin pinterest'e gönderebilirsin. Oluşturduğun rss beslemeyi dilediğin yerden paylaşaştırabilirsin bunun için özel web siteleri var. Site: IFTTT blogger ve tüm sosyal medya mecraları. Araştırmanı tavsiye ederim.

Not: Arkadaşın amacı sosyal medya butonları değil auto paylaşım yapılması (umarım doğru anlamışımdır)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.