Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo error_log hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

PATRON

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,
Linkini verdiğim xenforo.com konusunda adminler sorunlarıma cevap atmışlar ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Ayrıca ticket attım konumla ilgilenir misiniz diye şu cevabı verdiler;

Hi there,

The answers in the thread explain the problem and the fix.

Please remove your old 301 redirects and replace them with the XenForo 2 version: Unmaintained - Redirection Scripts for vBulletin 3.x

Çözüldü XenForo error_log hatası

netr0n netr0n yardımcı olabilir misiniz.

Kusura bakma PATRON PATRON çocuk rahatsızdı onunla ilgilendim bugün.

1- İmporter eklentisini yeni siteye mi kuruyoruz?
2- Test olarak kurdum veritabanı bilgilerini istiyor. Sanırım yeni siteye bunu kurup eski sitenin bilgilerini gireceğiz?
3- Eski sitem ana dizinde şu anda. Yeni siteyi /xf/ diye klasöre kursam sorun yaşar mıyım acaba?
4- Yeni xenforoyu klasörden ana dizine alabilir miyiz?

Yardımcı olursan çok sevinirim. Bir de external_data klasörünü alacağım sadece sanırım. (imageler için)

1. Sorunuz: Evet.
2. Sorunuz: Evet.
3. xen adında bir dizin oluşturabilirsiniz.
4. Tüm işlemler bittikten sonra baktınız yeni kurduğunuz forum sorunsuz çalışıyor. Ana dizindeki...
netr0n netr0n çok geçmiş olsun ayrıca.

Aktarımı yaparken hata aldım. XenForo'da konu açtım sizlere de yazayım çözümü var mı bilemiyorum :/

Geçiş yapmadan önce yedeğinizi alın ve daha sonra tüm eklentilerinizi kaldırıp deneyin.

netr0n netr0n desteğiniz sayesinde sorunsuz yeni siteye aktarımını gerçekleştirdim.
Dediğiniz gibi eklenti kaynaklıymış. Kaldırınca aktarma başarıyla sonuçlandı.
Temiz FTP'yi de aktif ettim ve en ufak error_log kaydı vermiyor site.
Aktarım da eklentiler ve tema hariç sadece 2 şeyi elle yaptım geri kalanını aktardı.
1- Üye gruplarında ki isim ve özel css kodları.
2- Site ayarları.

Çok teşekkür ediyorum her şey için :)

netr0n netr0n desteğiniz sayesinde sorunsuz yeni siteye aktarımını gerçekleştirdim.
Dediğiniz gibi eklenti kaynaklıymış. Kaldırınca aktarma başarıyla sonuçlandı.
Temiz FTP'yi de aktif ettim ve en ufak error_log kaydı vermiyor site.
Aktarım da eklentiler ve tema hariç sadece 2 şeyi elle yaptım geri kalanını aktardı.
1- Üye gruplarında ki isim ve özel css kodları.
2- Site ayarları.

Çok teşekkür ediyorum her şey için :)
Rica ederim. Başarılı bir şekilde aktarmanıza sevindim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.