Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Eklentiler Hata Nedir.

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bunu nedir soru hata gösteriyor neresi hata var kod.

1620222636523.png

Eklenti listesine bakın böyle birşey olması lazım;
1620241055747.png
Resmini atın varsa

sizin sorunun çözümü zaten burda verilmiş bizzt uyguladım sorunu çözdü

phpmyadmin giriş yapın veritabanınıza bağlanın! konuda verilen sorguyu çalıştırın!

Editor & BB Code Manager bu eklentiniz eski sürüm
[Liam W] (RIP) Global Name Styling bu eklentiniz eski sürüm (All rich usernames olan silip baştan kurmanız gerekiyordu sanırım, yani eski dosyaları kaldırcaksınız)
XENTR StyleProperties 1.0.6 sürümü var sizdeki eski sürüm
Yeni konu oluştur uyari eklentisi 2.0 sürümü için 2.2 de çalışıyor mu bilmiyorum.

genel olarak bakacak olursak

1. linkteki eklenti sürekli sorun çıkaran bir eklenti. sürüm eski olduğundan büyük olasılıkla bu olabilir veya
XENTR StyleProperties eklentisi olabilir. Bu temanın eklentisi büyük olasılıkla buda yapıyor olabilir.

bu 2. eklentiyi güncelleyin sorun %95 çözülecektir bu kadar net söylüyorum :)

Hemen bakıyorum.
sizin sorunun çözümü zaten burda verilmiş bizzt uyguladım sorunu çözdü

phpmyadmin giriş yapın veritabanınıza bağlanın! konuda verilen sorguyu çalıştırın!

Aynı sorun devam çözmemis.

[Liam W] (RIP) Global Name Styling bu eklentiniz eski sürüm (All rich usernames olan silip baştan kurmanız gerekiyordu sanırım, yani eski dosyaları kaldırcaksınız)
Yeni konu oluştur uyari eklentisi 2.0 sürümü için 2.2 de çalışıyor mu bilmiyorum.

1. linkteki eklenti sürekli sorun çıkaran bir eklenti. sürüm eski olduğundan büyük olasılıkla bu olabilir veya
XENTR StyleProperties eklentisi olabilir. Bu temanın eklentisi büyük olasılıkla buda yapıyor olabilir.

Hepsi devre bırakmıstım ama hatası gözklüyor hayla dediğim gibi eklentsi sanmıyorum.

eğerki ilk kurulumunda hata verdi ise askıda kalır kurulum önce askıda kalan ıslemı verilen site yöneticisinin sql sorgusu ile bulup phpmyadmınden o işlemi silmesi gerekiyor! aksi halde kurulum yada guncellleme yine yapamayacaktır!

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.