Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo dosyalarını yanlışlıkla sildim, ne yapmalıyım?

hydraelchavo

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
hocam merhaba, forumumda eklentileri src kısmından manuel olarak yüklemek isterken addons klasörüne yanlış bir dosya attım ve bunu silerken 2 3 dosya daha sildim gereksiz ekletiler diye ve sonrasında site hata verdi site linki https//so2tr.com/
bilgili kişiler varsa yardımcı olursalar cok sevinirim

Sildiğiniz eklentileri tekrar dizine atın veya yedeğiniz varsa yedeğinizi yükleyin. Başka bir çözümü yok bunun.

Dosyalarınızı yeniden üzerine yazdırın yedeğiniz yoksa.. Sizin kendi elinizde yedeğiniz yoksa eğer en son çare olarak hosting firmanıza söyleyin yada sorun son yedek varsa oradan geri yüklesinler..

hocam hosting yedek yok diyor ben simdi tam olarak neyi geri yüklicem onuda bilmiyorum
Admincp >> Eklentiler alanına gelin, eksik dosyaları olan eklentilerin uyarı verdiğini göreceksiniz. Bu eklentilerin dosyalarını tekrar aynı dizine yüklemeniz gerekiyor.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.