Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Chat Eklentisi Hatası

hacker0088

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.​

Could not process Chat.zip: File does not appear to be a valid add-on archive as expected.

Chat eklentisini yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum.

Lütfen arka arkaya mesaj atmayınız.

Hata zaten kendisi söylüyor kurmuş olduğunuz eklentinin bir arşiv dosyası olmadığını söylüyor. Ayrıca lisanslı ürün ise eklenti yazarından destek alabilirsiniz. Lisanslı olmayan ürünlere destek vermediğimizi biliyorsunuz.

Eklentinin klasör halindeki ismi "upload" klasörü ile başlamalı ve eklentinin arşivi .zip olmalı isimi istediğiniz verebilirsiniz.
Örnek vericek olur isek eklentinin zip arşivini açinda şu şekilde görünmeli : )

1628260037671.png

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.​

Could not process Chat.zip: File does not appear to be a valid add-on archive as expected.

Chat eklentisini yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum.

Dostum Arşivi Rar İle Aç Upload Adında Klasörü Görünce Direk Zip Olarak Arşivle Ardından Sorun Kalmayacak :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.