Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Bu Duyuru Örneği Nasıl Yapılabilir

LeoMuhafiz

Kullanıcı
Kullanıcı
Forumun üst kısmına bu tarz bir duyurusu barı yapmak istiyorum lakin oturtmayı tam başaramadım. Sağlıklı bir sistem nasıl oluşturulabilir.

Screenshot_1.png

Bunu bende düşünmüştüm. Hikaye tarzında güzel bir sistem. muhtemelen eklenti olarak yapılabilir. Bunu eTiKeT™ eTiKeT™ ve netr0n netr0n hocaya sormak lazım :) En kötü 50-100 liraya bile satılır çerez gibi :)

Bildiğim kadarıyla böyle bir eklenti yok. Ha duyuru tarzı olsun derseniz widget ile böyle bir şey yapılamaz mı? Yapılır.

Öne çıkan resimli konular eklentisine bir ek olarak bu özellik getirilebilir veya ayriyeten bir eklenti de yapılabilir. Çok hoş olurdu. Konuyu uzmanlarına bırakalım :D netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bunun için bir eklentiye gerek yok ki. :d

Fotoğrafları tek tek ekle, css üzerinden border-radius: 50%; koy bu fotoğrafları yuvarlak yapacaktır, sonra sarı border ekle, eklendi yazısı için position: absolute ile ayarlama yap. ondan sonra aşağıdaki başlık ve sezon bilgisini de normal ekle sonra onların olduğu parent div'e display: flex ve flex-direction: column; ekle. Ve tüm fotoğrafları içine alan parent div'e de display: flex; ekle ki yan yana çıksın. Bu kadar, dünyanın en basit işi arkadaşlar. Toplamda 5-10 satır CSS kodu ile birebir aynısı yapılabilen bir iş.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.