Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XenForo Bot basılma sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Bernie Madoff

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://yourforum.com
Merhaba, XenForo 2.2.13 sürümünde bir forumum var. Son zamanlarda birçok hack girişimi yaşadım, ama Cloudflare yapılandırması kusursuz olduğu için girmeyi başaramadılar. En sonunda, forumumun hacklenememesi üzerine bir çözüm buldular: botları devreye soktular. Bir sabah uyandığımda, sadece 5 dakika içinde 20.000 üyenin foruma kaydolduğunu gördüm. Cloudflare Captcha mevcuttu, ancak bunu nasıl aştıklarını anlayamadım. Proxy gibi araçlarla her bir kayıt için ayrı ayrı çözümler bulmuş olmalılar. Bu sorunu çözmek için başka bir yol veya eklenti var mıdır? Tek sorun bot üye değil, aynı zamanda tema üzerinde bozulmalar da meydana geldi. Temayı kaldırıp başka bir tema kullanmak zorunda kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba yourforum.com sitesi kapalı şuan, açarsan temada nelerin bozuk olduğunu ve nasıl gidereceğin konusunda yardımcı olabiliriz.
cloudflare kısmında kusursuz ayar yaptıysan geriye ozaman AdminCP ve FTP şifrelerini güncellemen. onun ardından ise e-posta kısıtlaması ve Google Recaptcha v3 doğrulamasınıda kurun.

Merhaba yourforum.com sitesi kapalı şuan, açarsan temada nelerin bozuk olduğunu ve nasıl gidereceğin konusunda yardımcı olabiliriz.
cloudflare kısmında kusursuz ayar yaptıysan geriye ozaman AdminCP ve FTP şifrelerini güncellemen. onun ardından ise e-posta kısıtlaması ve Google Recaptcha v3 doğrulamasınıda kurun.
örnek linkti zaten hocam onun dışında şuan tek eksiğim güzel bir tema Konu açtım zaten onun ile ilgili

Anladım, tema hariç diğer anlatımları uygulayın. bot girişleri kesilmeye başlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.