Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo blog eklentisi varmı ?

imtsoft

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Xenforo için üyelere blog sayfası açabileceğim bir eklenti varmıdır acaba ?

Bu şekilde bir şey mi istiyorsunuz: Portal

Ugur Ugur yöneticimize ait bir eklentidir. Satışa çıkar mı bilmiyorum ama kendisi cevaplayacaktır.

Ugur Ugur yöneticimize ait bir eklentidir. Satışa çıkar mı bilmiyorum ama kendisi cevaplayacaktır.

Anladım hocam. Aslında baktımda aradığım tarz aşağıdaki url deki gibi, yani istediğim üyeye blog sayfası açma şansı tanımak gibi birşey, ancak addon eskimiş güncellenmemiş 2.x sürümlerii desteklemiyoru ne yazıkki..

Xpress eklentisine sakın bulaşmayın. Lisansım olmasına rağmen kendim eklentiyi kullanmıyorum. Adamlar eklentideki sorunların farkında, kimse almasın diye fiyatını 300 dolara çıkardılar.

Xpress eklentisine sakın bulaşmayın. Lisansım olmasına rağmen kendim eklentiyi kullanmıyorum. Adamlar eklentideki sorunların farkında, kimse almasın diye fiyatını 300 dolara çıkardılar.

Senin siteye hayranım üstadım bilmeni isterim, ayrıca topragiz nokta biz idi sanırım daha önceki domainin? Kesinlikle almanı tavsiye ederim hocam da 6 - pa 23 değere sahip, .com domaine yönlendirsen dahi harika olur.

Evet topragiz.biz idi bazı sebeplerden dolayı değiştirmek zorunda kaldık.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.