Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo beklenmedik bir hata oluştu lütfen daha sonra yeniden deneyin sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

creyzeTM

Kullanıcı
Aktif Lisans
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar siteme güvenlik için cloudflare ekledim ve saatler sonra sitem örnekteki gibi sorun çıktı ama tek mobilden girince oluyor pc'den sorun oluşmuyor sebebi nedir dns oturmadığından mı ? , simdiden saolun.
1572447056224.png

Çözüldü xenforo beklenmedik bir hata oluştu lütfen daha sonra yeniden deneyin sorunu

Sorun İP.php dosyasından kaynaklanıyor arkadaşlar değistirmenizi öneririm en son admin ip gizleme yaptım orjinal dosya ile degistirdim sorun ortadan kalktı , vaktini ayırıp yazanlara teşekkür ederim
Siteye giriş başarılı şu an. DNS sorunu olabilir. into dns üzerinden dns'lerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sorun İP.php dosyasından kaynaklanıyor arkadaşlar değistirmenizi öneririm en son admin ip gizleme yaptım orjinal dosya ile degistirdim sorun ortadan kalktı , vaktini ayırıp yazanlara teşekkür ederim

Çözüm
Clouddan geri sunucuna döndügünde o sildigin dosyadan dolayı nameserverlarını yönlendirsende siten açılmaz.. o gösterilen hata cloud dns hatası.. dnsler 24 saatte site ip ftp ip c panel plesk ip olarak kademeli olarak cloudda işleme giriyor.. işlem hakkında tamamen yanlış demek istemiyorum aşırı iddalı bir bilgi degil ama sorun yaşarsınız cloud terk ettiginizde.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.