Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Başka Forumdaki içeriği import etme taşıma

xterme

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba Xenforo 2.1.4 Null Kullaniyorum , Ve Birde orjinal 1.5.8 versiyonum var , 1.5.8 Olan içerikleri 2.1.4 Taşimak istiyorum Kopyalamak Yani, Nasıl yapabilirim 2.1.4 importer gibi seyleri arastirdim ama çözüm Bulamadım. Lutfen yardım ederseniz teşekür ederim.

Xenforo'dan xenforo'ya importer olmaz ki sürüm yükseltmekten başka seçeneğin yok gibi..

Xenforo 1 olan verileri xenforo 2 çekmek istiyorsunuz. Peki xenforo 2 sisteminiz işlem yapıldımı,veri varmı yani ?

Buradaki mantığı anlamadım,burda nuul v.s farkı içeirğin null olmaz. Sizin yapmanız gereken xenforo 1 forumu çalıştırmak ve onu xenforo 2 uprgrade etmek hepsi bu.

İstediğiniz şekilde yapabilirsinizyle yada tam tersiz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.