Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo Badges Eklentisi Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ErhanE

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Badges eklentisinde böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Nasıl çözebilirim? Tema ayarlarından boyutları en düşük seviyeye çeksem de profilde böyle gözükmekte.

1636281733649.png

Çözüldü XenForo Badges Eklentisi Sorunu

Eklentiyi daha önce kullanmadım. Eğer bir çakışma yaşanıyorsa iki eklentinin de incelenip ona göre düzenleme yapılması lazım. Şunu yaparsanız düzelir diyecek tanımlı bir kod bende yok maalesef.
Sorun xentr afiş sisteminde bazı tagları yapmam halinde oluyor bunu farkettim

Eklentiyi daha önce kullanmadım. Eğer bir çakışma yaşanıyorsa iki eklentinin de incelenip ona göre düzenleme yapılması lazım. Şunu yaparsanız düzelir diyecek tanımlı bir kod bende yok maalesef.

Çözüm
Pek mühim değil artık, eklenti değiştirmek zorunda kaldım. konu kilitlenebilir, teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.