Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Arka Plan Müzik

derinlerde44

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Siteme Girildiğinde Arka Planda Oto Müzik Çalsın İstiyorum Yardımcı Olabilirmisiniz.

Bazen gerçekten inanmıyorum bazı kullanıcılar :) vbulletin 3 zamanında yapardılar bunu.
Ama arkadaş ben sitene müzik dinlemek için gelmiyorum ki neden benim sistemi yoruyor verimi alıyorsun, ben bunu derim her zaman benim sitem bir forum sitesiz benim görevimde forum gibi işletmek :)
Şu an elimde öyle bir player yok, aramak lazım tavsiyem google bir sorun derim. Bulamazsanız ilk fırsatta bir göz atarım, ancak burada da bir sorun var, bu müzik ilk olarak sitenizi trafiğiniz kullanacak ve sayfa yenilendiğinde yeniden başa alacaktır. Bir zamanlar başa almayan playerlar vardı ama neredeler bilmiyorum şu an.

Zamanında radyo sunucusu satın alarak yapmıştım bunu. Widget olarak eklemiştim.

Bazen gerçekten inanmıyorum bazı kullanıcılar :) vbulletin 3 zamanında yapardılar bunu.
Ama arkadaş ben sitene müzik dinlemek için gelmiyorum ki neden benim sistemi yoruyor verimi alıyorsun, ben bunu derim her zaman benim sitem bir forum sitesiz benim görevimde forum gibi işletmek :)
Şu an elimde öyle bir player yok, aramak lazım tavsiyem google bir sorun derim. Bulamazsanız ilk fırsatta bir göz atarım, ancak burada da bir sorun var, bu müzik ilk olarak sitenizi trafiğiniz kullanacak ve sayfa yenilendiğinde yeniden başa alacaktır. Bir zamanlar başa almayan playerlar vardı ama neredeler bilmiyorum şu an.
hocam öncelikle merhaba müzikden kastım mescidi aksada olan olaylar ilgili bir index ve kısa bir ses eklicektim bende zaten foruma müzik eklemeye karsıyım sevmiyorumda diğer bir konu zaten google üzerinde ve diğer sitelerde aradım istediğim şekilde bulamadım o yüzden buraya konu açtım son olarak widget olarak ekleme yapıp istediğim sekilde calıstırdım tşkrler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.