Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Api Kullanımı Yardım.

OxiJeans

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar Xenforo üzerinde api kullanmaya çalışıyorum /api/auth?login=xxxx&password=xxx şeklinde yönlendirme yaptığımda
1583156655244.png

Bu Döngüyü alıyorum Yardımcı olur musunuz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende Api Nasıl Kullanıldığını Çözemedim Yardım Edebilir misiniz

Arkadaşlar, api kullanımı hakkında ve apiler hakkında bilginiz yok ise, api hakkında nasıl bir anlatım istiyorsunuz. Apiler hep benzer mantıkla çalışır. Bakın burada nasıl çalıştıracağınız anlatılmış: REST API - XenForo 2.0 Documentation

Bakın burada neleri alabileceğiniz de anlatılmış: REST API endpoints (2.2)

Çözüm
Arkadaşlar, api kullanımı hakkında ve apiler hakkında bilginiz yok ise, api hakkında nasıl bir anlatım istiyorsunuz. Apiler hep benzer mantıkla çalışır. Bakın burada nasıl çalıştıracağınız anlatılmış: REST API - XenForo 2.0 Documentation

Bakın burada neleri alabileceğiniz de anlatılmış: REST API endpoints (2.2)
auth olarak giriş sağlamak hakkında fikir sahibi olmak istedik, post göndermeden, örneğin ben yapacağım harici bir yazılım üzerinden kullanıcı bilgilerine domainadi.xyz/xf/api/auth?login=kullaniciadi&password=sifre ile erişeceğim, fakat bunun için herhangi bir kaynak bulamadım.

CloudFlare Api Anahtarı Xenforo Api anahtarı ile alakasız galiba .. pek zorlamadım ama bi denemiştim çok karışık

Ne kadar süredir uğraşıyorum bir bilsen :D
Hocam çözersen banada burdan bir ss atsana :D ben clouddaki api anahtarını panele taşımaya çalışıyorum bu mybb sprictte eklentiyle bunu yapma var mesela xenforo yeni sistem bunda muhakkak vardır :D sen çözersen bende çözerim haha

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.