Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo admin paneli kapatma

CrX

Kullanıcı
Kullanıcı
Xenforoda admin.php içine herkes girebiliyor. Bunu kapatıp sadece kendimin girmesini istiyorum. Yada admin.php yerine theuser.php diyip panele ulaşmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Admin paneli herkesin erişimine kapatmak istiyorum.

Nasıl yapılır ? Xenforo admin paneli kapatma

Evet arkadaşlar farklı konulara değinerek konu başlığın dışına çıkmış.
Güvenlik olarak xenforo son sürüm kullanıyorsanız ve sunucu taraflıda eminseniz.
Yazılım olarak fazla birşey yapmanıza gerek yok.
C CrX
İllede admin panel erişim saglamak istiyorsanız farklı isimle.

yukarıdaki konuya bakınız. bir tanede boş php olusturup ismini admin.php yapın izinlerini 444 tanımlayın girmek isteyen
beyaz sayfa ile karşılaşsın sizde kendinizin belirlediği isimle panele erişim sağlayabilirsiniz.
Hocam bu ayrı bir tartışma konusu kimin nereden ne beklediği ve nasıl güvende hissettiği ilke alakalı bu.. bende vps derim normalde ama .. ta şehirden şehire dünyalar arası veri trafiği yapan bir makine sonuçta.. Birde normal hobi olarak forum sitesinde takılıp biraz büyüdü hit arttı diye yüksek meblağ'larda harcamamak lazım... Gerçi hoş bizimkiler döviz ile alakalı ya neyse..
Konuyu fazla saptırmaya gerek yok konuyu açan kişi mağdur olmasın ben sadece fikrimi beyan ettim

Evet arkadaşlar farklı konulara değinerek konu başlığın dışına çıkmış.
Güvenlik olarak xenforo son sürüm kullanıyorsanız ve sunucu taraflıda eminseniz.
Yazılım olarak fazla birşey yapmanıza gerek yok.
C CrX
İllede admin panel erişim saglamak istiyorsanız farklı isimle.

yukarıdaki konuya bakınız. bir tanede boş php olusturup ismini admin.php yapın izinlerini 444 tanımlayın girmek isteyen
beyaz sayfa ile karşılaşsın sizde kendinizin belirlediği isimle panele erişim sağlayabilirsiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.