Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo Açıklama Kısmına, bağlantılı resim yerine yerel dosya olarak resim ekleme sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Caspondable

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
Merhaba, Web sitemde kırmızı alan bende çıkmıyor. Açıklamalara sadece link ile ekleye biliyorum. Bunun sebebi nedir ? Hangi ayarı yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
resim eklemek.PNG

Merhaba, Web sitemde kırmızı alan bende çıkmıyor. Açıklamalara sadece link ile ekleye biliyorum. Bunun sebebi nedir ? Hangi ayarı yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 24402
Bu tamamen yetkiler ile ilgili bir durum
Gruplar ve izinler > kullanıcı gruplari > ilgili grup > Konu yada mesajlara dosya ekleyebilir mi? EVET
şeklinde olursa konuya dosya ekliyebilir.

Bu tamamen yetkiler ile ilgili bir durum
Gruplar ve izinler > kullanıcı gruplari > ilgili grup > Konu yada mesajlara dosya ekleyebilir mi? EVET
şeklinde olursa konuya dosya ekliyebilir.
Hocam kontrol ettim dediğiniz gibi zaten hali hazırda evet olarak işaretliymiş. Bendeki tek sorun şu örneğin, Bu yazıyı yazarken resim eklemek istiyorum. Bunun için benden link istiyor. Fakat ben yerel olarak bilgisayarımdan eklemek istiyorum. O kırmızı alandaki gibi upload simgesi çıkmıyor. Bunun nasıl çıkabileceğini soruyorum. Başka bir ayar var mı bildiğiniz ?

Hocam kontrol ettim dediğiniz gibi zaten hali hazırda evet olarak işaretliymiş. Bendeki tek sorun şu örneğin, Bu yazıyı yazarken resim eklemek istiyorum. Bunun için benden link istiyor. Fakat ben yerel olarak bilgisayarımdan eklemek istiyorum. O kırmızı alandaki gibi upload simgesi çıkmıyor. Bunun nasıl çıkabileceğini soruyorum. Başka bir ayar var mı bildiğiniz ?
Doğru grup'u güncellediğinizi sanmıyorum eğer birden fazla grup içerisinde iseniz üst olan grup yetkilerini alıyor olabilir onada bakmanızı öneririm harici olarak bana özelden sitenizi iletirseniz yardımcı olabilirim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.