Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo açık temada sürekli alınan hata

/1Mustafa1/

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://technofrmtr.com
Screenshot_20211016-200929~2.png Arkadaşlar merhaba :) beyaz temada sürekli böyle bir hata oluyor hafif gri olan bölüme asla tiklanmiyor bu hatanın çözümü nedir ? Çok teşekkür ederim :)

Bu Dm lerde ve forum içerisinde tüm mesajlarda bu hata var ama sadece beyaz temada alıyorum bu sorunu

postbit arka planına bir şey eklemişsiniz sanırım. z-index ile çözebilirsiniz. Katman önceliği verebilirsiniz.

extra.less şablonuna ekleyip bir deneyin.

CSS:
.message-user {
    z-index: 1;
    position: relative;
}

Bir de postbit_background a sabit height değeri vermişsiniz onu da kaldırın.

extra.less şablonuna ekleyip bir deneyin.

CSS:
.message-user {
    z-index: 1;
    position: relative;
}

Bir de postbit_background a sabit height değeri vermişsiniz onu da kaldırın.
Hocam ben teknik açıdan pek anlamıyorum :) size bilgileri versem müsait olduğunuzda yapabilir misiniz ? Ben daha demin forumu bozdum zor kurtaldim vallaha :)

CSS:
.postbit_background:before
classını bulun

CSS:
    background-image: linear-gradient(to bottom, transparent, #222);
satırını silin

o tema benim burada yaptığım beyaz tema değil dimi ? ona eksra kod eklerseniz temanın yapısı bozulur onu ben düzenlenemez şekilde kod giydirdim.. eğer benim tema değilse ki bilemedim sorundan dolayı benzetme yaptım... Less şablondaki büyün kodları cssleri metin belgesine falan yedekleyin hepsini şablondan silin.. birde duruma öyle bakın reaksiyon olarak dönüş ne olacak size.. artı page şablondan 400 satırları arasında dic class olacak oda less ile köprü sağlaması için onuda silin.. ha tema benim değilse yine ona benzer bir tema o mantıkla yapılan bir tema olduğunu sanıyorum :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.