Kaynak ikonu

Kullanım tekniği Xenforo 2'de silinen adminin yerine admin atama

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Xenforo 2'de Silinen Adminin Yerine Admin Atama - Xenforo 2'de Silinen Admin Yerine Admin Atama ve Tüm Mesaj ve Konularını Yeni Admine Aktarma

Kaynağı oluşturan netr0n;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Bu anlatım buradaki Çözüldü - Xenforo 2 beta 4 admin hesabı silindi! konusunda yaşanan sorunlardan yola çıkılarak anlatılmıştır.

Başlık her ne kadar Silinen Admin Yerine Admin Atama Olsa da aslında Xenforo 2'de Silinen Admin Yerine Admin Atama ve Tüm Mesaj ve Konularını Yeni Admine Aktarma olarak açıklama kısmında belirttim. Başlık çok uzun olmasın diye bu şekilde uygun gördüm :)...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
 

NoFeaR

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
@netr0n Hocam eline sağlık, admin değiştirmek istiyorum sorguyu çalıştırdım ancak aşağıdaki hatayı alıyorum, yardımcı olur musun?

#1054 - Unknown column 'user_id' in 'where clause'
 

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Peki super admin ekleme veya değiştirme yapamıyor muyuz?
Konuyu detaylı okumuyorsunuz. Şu an o kadar tehlikeli işler yapıyorsunuz ki farkında değilsiniz. Bu işlem yanlışlıkla silinen admin bilgilerini tekrar kurtarmaya yönelik bir işlemdir. Sizin yapmanız gereken admincp->Gruplar ve İzinler sekmesi altında Yöneticiler bölümünden istediğiniz üyeye süper adminlik verebilir istediğiniz üyeden de süper adminliği geri alabilirsiniz. Yani bu konuyla alakası yok.