Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2 Yeni Açılan Konu Moderatör Onayından Geçsin İstiyorum

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba. Forumumda çok fazla gereksiz konu açılıyor uyarsam da önüne geçemiyorum bir türlü. O nedenle moderatör onayından geçtikten sonra yayınlansın istiyorum. Forumumda 2 tip üyelik var. 1.si normal üyelik diğeri özel üyelik. Özel üyeler bu moderatör onayına takılmadan konu açabilsin istiyorum. Normal üyeler ise konu açarken moderatör onayından geçsin istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim? Kullanıcı grubu izinlerinden User isimli grubu düzenleyip Onaysız içerik gönderebilsin mi? iznini değiştirip HAYIR yapıyorum bu sefer de her yorum için de onay istiyor. Ben sadece konu açarken onayımdan geçsin istiyorum yorumlarda onay istemesin. Bunu nasıl ayarlayabilirim?

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

Tüm içeriği onaylanamdan yayınlansın mı? - HAYIR

Bu forumda açılan yeni konuları modere et - Tikli Değil

Bu forumda yazılan mesajları modere et - Tikli Değil

Böyle olmasına rağmen kullanıcılar cevap yazdığında , Moderatör onayı isteniyor. Nasıl düzenleyebiliriz.

Versiyon 2.1.0

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.