Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli XenForo 2 [XenGenTr] Style V6 - 6. Nesil tema

v5 görsel olarak ve renk uyumluluğu olarak daha şahane :) Bunda biraz sadeliğe gidilmiş gibi ama v5'e değişmem :)

Hocam emeklerinize sağlık, ancak ben halen V4 hastasıyım :) Bu fiyata V4 satarsanız almayı düşünebilirim.

Merhabalar, Hasip. Evet v4 göze hoş gelen bir tema. Mevcut fiyattan alan bir çok üyemiz oldu. Fiyat konusunda o fiyatlara çekemeyiz ama ödeme de sıkıntı yaşayan kişilere yönelik kredi kartı ile taksitli alımda yaptırabiliriz.

Üyelere özel kampanya yapılabilir belki ilk 10 kişiye 30 dolar dan v4 satışı yapılabilir :)

Merhabalar, Hasip. Evet v4 göze hoş gelen bir tema. Mevcut fiyattan alan bir çok üyemiz oldu. Fiyat konusunda o fiyatlara çekemeyiz ama ödeme de sıkıntı yaşayan kişilere yönelik kredi kartı ile taksitli alımda yaptırabiliriz.

Ödeme sıkıntısı değil problem, temalar için psikolojik bir fiyat sınırım var. Onu bugüne kadar aşmadım açıkcası aşmakta istemiyorum :)

v6 mobilde gece moduna geçmiyor hocam. Aktif mi edilmedi ?

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Düzenlemeler devam ediyor. ;)

Ve mobilde gece modu ikonunun hemen sağındaki boşluğa tıklayınca da Neler Yeni sayfasına gidiyor :) O kısım sadece gece moduna ayırsanız güzel olurmuş :)

Üyelere özel kampanya yapılabilir belki ilk 10 kişiye 30 dolar dan v4 satışı yapılabilir :)

Daha önce tema alan üyelerimize yeni tema alımlarında indirimimiz mevcut. Standart satışın dışına çıkamıyoruz. İlk 10 kişi'den sonraki üyelerimize de haksızlık olur. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.