Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Xenforo 2 Watermark System (STWM2)

XF 2.2 Eklenti Xenforo 2 Watermark System (STWM2) 1.3.7

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo 2 Watermark System (STWM2) - Forumda ve entegre sistemlerde konulara eklene resimlerinize filigran ekleyin

Xenforo 2 Watermark System (STWM2)
XenForo 2 için yazılmış bu eklenti ile konu, mesajlara eklenen resimlere filigran uygulayarak rsimlerinin kopyalanmasının önüne geçebirsiniz.​
Eklenti ücretli olarak yayınlanan bir eklentidir, ancak kodlayıcının bu işleri bırakması üzerine eklentiyi artık her yerde ücretsiz olarak bulabilirsiniz.​

Demo;
Aşağıdaki resimde sağ alt köşede sitemizin...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam öncelikle elinize sağlık, ilgili filigran ölçüleri ne olmalıdır acaba , belli net şu ölçülerde olursa daha hoş durur daha net gözükür vb. diyebileceğiniz bir ölçü var mıdır acaba ?

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam öncelikle elinize sağlık, ilgili filigran ölçüleri ne olmalıdır acaba , belli net şu ölçülerde olursa daha hoş durur daha net gözükür vb. diyebileceğiniz bir ölçü var mıdır acaba ?
Ne yazık ki tavsiye edebilceğim bir ölçü yok.

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo 2 Watermark System (STWM2) - Forumda ve entegre sistemlerde konulara eklene resimlerinize filigran ekleyin

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
hocam herşeyi yaptım ama filigran hiç bir türlü gözükmuyor, izinleri de verdim filigran görebilir diye, filigran yolunu da gosterdim bu şekilde ayarları da TIKLA acaba nerde yanlış yapıyorum, yardımcı oalbilir misniz rica etsem eTiKeT™ eTiKeT™ ...........hocam çözdüm silemediğim için editledim bilgi vermek için.. kusura bakmayın lütfen.. url olarak eklediğim içinmiş, direk resmi ekleyince çıkıyormuş öğrenmiş oldum.. :)

Son düzenleme:
yeni lisans aldım eklentiler çok güzel denemek istiyorum ancak günlük limitim 1 olduğu için sanırım 1 ayda anca forum sitem kendini göstermeye başlayacak :)

yeni lisans aldım eklentiler çok güzel denemek istiyorum ancak günlük limitim 1 olduğu için sanırım 1 ayda anca forum sitem kendini göstermeye başlayacak :)

Bunu aşmak için profilinizi doğrulamalısınız;

Son düzenleme:
Bunu aşmak için profilinizi doğrulamalısınız;

bilgilendirme için çok teşekkür ederim

hocam herşeyi yaptım ama filigran hiç bir türlü gözükmuyor, izinleri de verdim filigran görebilir diye, filigran yolunu da gosterdim bu şekilde ayarları da TIKLA acaba nerde yanlış yapıyorum, yardımcı oalbilir misniz rica etsem eTiKeT™ eTiKeT™ ...........hocam çözdüm silemediğim için editledim bilgi vermek için.. kusura bakmayın lütfen.. url olarak eklediğim içinmiş, direk resmi ekleyince çıkıyormuş öğrenmiş oldum.. :)
Direk resmi nasıl ekliyorsun.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.