Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 veritabanı sorunu

dildilll456

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar her şeyi yapıyorum fakat veritabanına bağlanamıyor bilgiler yanlış diyor her şeyi kontrol ettim şifreleri falan sizce bunun çözümü nedir?
bandicam 2018-10-15 13-33-24-714.jpg

Arkadaşlar her şeyi yapıyorum fakat veritabanına bağlanamıyor bilgiler yanlış diyor her şeyi kontrol ettim şifreleri falan sizce bunun çözümü nedir?

Bana CPANEL yada hangi paneli kullanıyorsanız kullanıcı adı ve şifresini DM ile gönderirmisiniz.

Üzgünüm ücretsiz hostin için size destek veremiyorum. Bu şeklide istesenizde xenforo verimli bir şeklide çalıştıramazsını o host alanlarında.
Boşuna çabalamayın yani. Tavsiyem locak host kurup PC çalışın daha verimli oalcaktır sizin için...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.