Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik Eklentisini Kullanan Var Mı?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

XenForo'da XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik eklentisini kullanan var mı? Birkaç soru sormam lazım, kullanan kişiler cevaplarsa çok mutlu olurum. Eklenti: XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik - SMS Confirmation

• Sms Onaylı olarak kullanıcı grubumu oluşturdum, konu içerisinde kullanıcı adımın yanında mavi tik var fakat üzerine geldiğimde Sms Onaylı yazmıyor. Kullanıcı adı ranks metnine ve başlığa Sms Onaylı yazdım, ekstra olarak yapmam gereken bir şey var mı?

• Ben bu mavi tik'i forum istatistik alanında veya anasayfamda (veya anasayfada başka yerde) kullanacağım, nasıl yapabilirim? Şu an görünmüyor mavi tik.

Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Çözüldü XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik Eklentisini Kullanan Var Mı?

Abi sms onaylı gruplarina kendin ikon koyabilirsin..
Şu konuyu bir inceleyin isterseniz.

Konu içinde yorumlarda çözüm bulabilirsiniz..
Abi sms onaylı gruplarina kendin ikon koyabilirsin..
Şu konuyu bir inceleyin isterseniz.

Konu içinde yorumlarda çözüm bulabilirsiniz..

Çözüm
Px ayarlarından sag sol yukarı aşşağı gibi ayarlamalarda yapabiliyorsunuz..
Tema odaklı şablona girilen kod için ana temanızda varsayılanda güzel iş yapar bence.

VasY Charismax değerli yorumundan dolayı sonsuz teşekkür ederim, sağ ol var ol.

netr0n netr0n Fikret abim işi gücü rast gelsin halletti Allah razı olsun

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.