Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo 2 Raffles Hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar;

Raffles eklentisi kurdum. O kadar türkçeleştirdim. Manuel çekme dışında hiçbir sıkıntısı yok. Otomatik kazanan belirlemede vb bir sıkıntı yok ama elle çekiliş yapamıyorum. Hatayı aşağıya atıyorum. Çekiliş yap tuşu hatadan sonra kayboldu.

6849

LogicException: Cannot save with validation errors. Use validate() to ensure there are no errors. (First error: Kendinizle bir sohbet başlatamazsınız.) in src/XF/Service/ValidateAndSavableTrait.php at line 34
  1. XF\Service\Conversation\Creator->save() in src/addons/Snog/Raffles/Admin/Controller/Raffle.php at line 500
  2. Snog\Raffles\Admin\Controller\Raffle->sendPC() insrc/addons/Snog/Raffles/Admin/Controller/Raffle.php at line 433
  3. Snog\Raffles\Admin\Controller\Raffle->actionDraw() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321
  4. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 248
  5. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50
  7. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177
  8. XF\App->run() in src/XF.php at line 390
  9. XF::runApp() in admin.php at line 13

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.