Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo 2 onay e-postası gitmiyor

Yigit13

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
xenforo 2 de e-posta onayı kısmını etkinleştirdiğim halde e-postalar gitmiyor. Direk yönetici onayına gidiyor. Oysa ki yönetici onayı kısmını da kapattım. Ama cache temizlesem de sayfayı yenilesem de yine de değişmiyor. e-posta onayı da gelmiyor yüstelik yönetici onayına düşmeye de devam ediyor. Ne yapmam lazım? Ayrıca bir eklenti mi gerekli cache temizlemek için yoksa sorunun cachele de alakası yok mu ?

smpt ayarları ;

E-posta gönderme yöntemi : SMTP seçili olsun;

1.kutucuğa : mail.sunucubarındırıcıadı.com ( sunucu sağlayıcınızın site adresi gerekli kısma yazın )

sağ yanında ki kutucuğa : 587

Kimliği doğrula yazan kısımda ;

Kullanıcı adı ve şifre : seçin

ilk kutucuğa : [email protected] + yanında ki kutucuğa mail şifreniz

Şifreleme türünü : TLS seçiniz daha sonra kayıt ediniz.

smpt ayarları ;

E-posta gönderme yöntemi : SMTP seçili olsun;

1.kutucuğa : mail.sunucubarındırıcıadı.com ( sunucu sağlayıcınızın site adresi gerekli kısma yazın )

sağ yanında ki kutucuğa : 587

Kimliği doğrula yazan kısımda ;

Kullanıcı adı ve şifre : seçin

ilk kutucuğa : [email protected] + yanında ki kutucuğa mail şifreniz

Şifreleme türünü : TLS seçiniz daha sonra kayıt ediniz.
portu 465 yapıp ssl seçmek daha mantıklı değil mi

Bu ayarları yapmıştım. Onay e-postası da gidiyordu ama işte hiçbir ayarı değiştirmeden birdenbire posta onayı gitmemeye başladı :(

Tuhaf olan şu ki yönetici onayı kısmını kapattığım halde de yönetici onayına düşüyor bu yüzden cache le alakası olabilir mi diye düşündüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.