Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo 2 kullanıyorum ve yapamadığım sıkıntılar var

Şu aşamadan sonra artık desteği bile sonlanmak üzere olan XF-1 verisyonu kurmak bence büyük hata olur. Tabii ki de yine de tercih meselesi :)

Haklısın hocam. Ben öneriyi ileride başı ağrımasın diye vermiştim aslında doğru değil yaptığım ama XenForo 1 korsan olan birçok forum raporladım hiçbir forum kapanmadı. XenForo 2 forumlar çabuk kapanıyor şikayet üzerine. O yüzden XenForo 1 kullanması mantıklı bana göre.

K Kuzucuk33, Abi bence direkt korsana yönlendirmeyelim yav, bunu gören çok kişi zaten hemen korsana kaçmak isteyebilir, en iyisi hem sistemin güzel ve rahat çalışması hemde hack saldırıları, bilmem her türlü sorundan kurtulmak için xF2 kullanılmalı, arkadaşa göre demiyorum genel anlamda söylüyorum xF1 bitti malesef, ben 29 nisanda aldım lisansı 24 nisanda vB sitem şikayet yedi, 29 nisanda xF2 aldım 160 dolara, tabi 2.1.1 di kurduğum gün ertesi 2.1.2 güncelleme geldi güncelledim, ardından vB4 sitemi komple sorunsuz import ettim xF2 sistemine 0 kayıp çok şükür

K Kuzucuk33, Abi bence direkt korsana yönlendirmeyelim yav, bunu gören çok kişi zaten hemen korsana kaçmak isteyebilir, en iyisi hem sistemin güzel ve rahat çalışması hemde hack saldırıları, bilmem her türlü sorundan kurtulmak için xF2 kullanılmalı, arkadaşa göre demiyorum genel anlamda söylüyorum xF1 bitti malesef, ben 29 nisanda aldım lisansı 24 nisanda vB sitem şikayet yedi, 29 nisanda xF2 aldım 160 dolara, tabi 2.1.1 di kurduğum gün ertesi 2.1.2 güncelleme geldi güncelledim, ardından vB4 sitemi komple sorunsuz import ettim xF2 sistemine 0 kayıp çok şükür

Haklısın. Korsana yönlendirmek istemiyorum keşke herkes orijinal kullanabilse ama asgari ücretin az olduğu ülkede orijinal kullanamıyorlar malum. Şöyle söyleyeyim Türkiye'de her 10 XenForo kullanıcısının 8'i korsandır bana göre.

Haklısın. Korsana yönlendirmek istemiyorum keşke herkes orijinal kullanabilse ama asgari ücretin az olduğu ülkede orijinal kullanamıyorlar malum. Şöyle söyleyeyim Türkiye'de her 10 XenForo kullanıcısının 8'i korsandır bana göre.
Valla ben yıllarca korsan kullanmak yerine ücretsiz forum platformlarını tercih ettim. Yani ücretsiz alternatifler varken, kimse bana orjinal lisans kullanımını ülke şartlarını öne çıkararak haklı gösteremez.

Kaldı ki herkes forum kuracak diye bir şartta yok. Bununla ilgili maddi, manevi ön hazırlıkları yapan ve bu işi ciddi bir hobi olarak düşünen insanlar bence bu işi girsin. Diğer türlü afedersiniz ama çoluk çocuk bir hevesle forum kurmaya çalışıyor. Sonra gelip buraya onlarca konu açıyor. O kadar kişi elinden geldiğince zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışıyor. Sonra bakıyorsun 3 hafta sonra ortadan kaybolmuş.

Şahsen bu tür insanlara inanın değerli vaktimi ayırıp buradan cevap bile vermek içimden gelmiyor. Çünkü arkadaşın yapılan işe saygısı yok ki. Ben neden değerli vaktimi ona ayırıp, heba edeyim ki :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.