Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo 2 kullanıyorum ve yapamadığım sıkıntılar var

ajshgASHGVash23

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
icon yapmayu vb seyleri bilmiyorum ve xenforo 2 den anlayan bir kişiye ihtiyacım var
iconlarım yok ve gmail onay sistemim yok ayarlayamıyorum yardımcı olucak xenforo 2 den anlayan kişileri özele beklerim

sitem:Master Cheats

Öncelikle konu yeri yanlış :)
-------

Forum ikonlarını ayarlamak için bu eklentiyi kullanabilirsin:

Mail onaylı üyelik yapmak içinde:

1-) Admin CP > XF Seçenekleri > E-Posta Seçenekleri'ne git
"Varsayılan e-posta adresiniz" ve "İletişim e-posta adresiniz" kısmına sunucundan sağladığın mail adresini yaz. Yani [email protected] formatındaki mail adresini.

2-) Admin CP > XF Seçenekleri > Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri'ne git
Kayıt ayarlarından "E-posta onayı etkinleştir" kutucuğuna tik at.

Merhaba kardeşim, yardımcı oluruz da, ilk önce bu tasarımdan kurtul abi, güzel bir tasarım bul, daha sonra ikonlar kolay, istersen ikonları özelleştirmek için extra.less kodları veririz örneğin benim siteden resim Screenshot
istersen modulla ikon ekleyebilirsin, sitede anlatımı mevcut, ben default temayı özelleştirdim mesela, göresli Screenshot
bu işlerden pek anlayışın yoksa default tema üzerinden bir süre devam et, başka ne gibi bir sorunların varsa arkadaşlarla yardımcı oluruz.

Gmail onay sistemi derken pek anlamadım, üyelikleri mail onaylı yapmayı diyorsan yeni üye ayarlarından mail onaylı yapabilirsin, şuan uykuluyum yardımcıı oluruz

Merhaba kardeşim, yardımcı oluruz da, ilk önce bu tasarımdan kurtul abi, güzel bir tasarım bul, daha sonra ikonlar kolay, istersen ikonları özelleştirmek için extra.less kodları veririz örneğin benim siteden resim Screenshot
istersen modulla ikon ekleyebilirsin, sitede anlatımı mevcut, ben default temayı özelleştirdim mesela, göresli Screenshot
bu işlerden pek anlayışın yoksa default tema üzerinden bir süre devam et, başka ne gibi bir sorunların varsa arkadaşlarla yardımcı oluruz.

Gmail onay sistemi derken pek anlamadım, üyelikleri mail onaylı yapmayı diyorsan yeni üye ayarlarından mail onaylı yapabilirsin, şuan uykuluyum yardımcıı oluruz
illaha temadan kurtulmak zorundamıyım bide sana yetki versem sen yapabilirmisin özele geçesek

illaha temadan kurtulmak zorundamıyım bide sana yetki versem sen yapabilirmisin özele geçesek
Eğer bu işte kalıcı olmak istiyorsan, işleri başkasına paslamadan önce kendim yapmaya çalışırım. Bak iki arkadaşımız anında sana cevap verip, nasıl yapabileceğini anlatmaya çalışmış.

Yok abi ben öylesine forumculuk oynuyorum, olmazsa sıkılır 2 hafta sonra kapatır geçerim diyorsan da sen bilirsin.

Bir de lütfen rica etsek DÜZGÜN bir nickname seçer misin ?

A ajshgASHGVash23, Kardeşim temadan kurtulmak zorunda değilsin de siteye bir girdim vertigo geçirdim çıktım hemen, yani senin tercihin tabiiki tema meselesi, ama temada çok şey karışık, ister renkleri olsun ister alanları olsun, bana nick ve şifre verme, biz seni burdan yönlendiririz, ama ilk önce forumda bu bölümdeki konuları incele, takıldığın yer olursa, yardımcı olucaz tabiiki, ben şu verdiğim linkten baya bilgi edindim ve artık kendi kendime tema tasarlıyorum an itibariyle, yukarıdakı mkucuksari mkucuksari arkadaşımın da dediği gibi ilk önce kararlı olman lazım, mesela ben 15 senedir net aleminde varım, 10 sene farklı sitelerde yönetici koltuöunda oturdum ve nihayet 15 ocak itibariyle kendi sitemin sahibiyim, yani oyuncak gibi görme ilk önce hem bizim hem senin emeğine yazık olur, aşağıyı dikkatlice incele hepsini.

En iyisi siteni hosting ile konuşup sıfırla. Sonra sana temiz bir forum kuralım ayar çekelim. Cidden berbat gözüküyor forumun.

aynen, istersen biz de sıfırlayabiliriz siteyi, kararlıysan eğer, bu işlerde devam edeceksen lisans al, 160 USD, yoksa ileride tüm emeklerin çöpe gider, ister hack saldırıları olsun ister scriptin sahibi şikayet eder, aynen benim 24 nisanda vBulletinde başıma geldiği gibi, 3 buçuk aydı forumu kuralı lisansı malmaya zamanım yetmedi direkt cloudflareye şikayet ettiler, ama 1-2 ay lisanssız da kullanabilirsin diyebilirim de ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum, ama dediğim gibi kararlıysan lisans al, scripti kurarız, ayarları yaparız, sen kendin de bir kaç şey öğrenmiş olursun, başka napabiliriz bilmiyoruz da istersen yönetiriz de :D

Ayrıca söymeme lazım ki bu temayla bu görünüşle ne sitene üye çekemezsin nede dikkatimi çekti de hemen Sponsor alımlarına başlmışsın, bunun için biraz çok tez, siteyi donatman lazım, belli bir düzeyde konu ve hitin olmalı, yoksa sponsor reklam vermez abi.

Kuracak isen de XenForo 1 kur başın ağrımasın ileride w*r*z forum yüzünden.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.