Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo-2 Konu Açarken Sorun Yaşayıyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://ozeldenverilecek.com
Araştırdığım ve gözlemlediğim kadarıyla genel bir sorun mu var tam olarak bilemedim. Xenforo 2.1.3 kullanıyorum yaklaşık güncelleme yapalı 1 hafta oldu..

Özel oluşturduğum rankda her zaman ki verdiğim Kullanıcı izinleri ayarlarını yaptım oluşturduğum rank da. Gayet normal ayarları yaparak gereken izinleri verdim.
Düne kadar paylaşım yaparken resim, video, youtube linki vb şeylerin eklemesini yaparken sorun yaşamıyordum taa ki dün akşama kadar. Hiçbir ayarlarda değişiklik yapmadik. Bir düzenleme de bulunmadik. Normal içerik ve başlık şeklinde konu açabiliyorum. Konuya resim ve youtube linki ekleyemiyorum. Düne kadar böyle bir sorun yoktu işin açıkcası. Sebebi sizce ne olabilir ?

Birçok tarayıcı ve gizli sekmeden açarak işlem yaptım. Sonuç değişmedi. Sorunu çözmek için site adresi isteyen arkadaşlara özelden iletebilirim.

NOT: ŞİMDİ KONTROL ETTİM admin(yönetici) KULLANICI ADIYLA KONU AÇABİLİYORUM.

hataa.png

bu hatanın sebeblerinden birtanesi de ssl bağlantısı yani https düzgün çalışmadığı içinde olabilir. url adresini burda bizlere paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırız.

bu hatanın sebeblerinden birtanesi de ssl bağlantısı yani https düzgün çalışmadığı içinde olabilir. url adresini burda bizlere paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırız.

Maalesef güvenlik açısından link bırakmıyorum hocam. İsterseniz özelden yollayabilirim ?

burdakı makaleyı ıyıce okuyunuz ve ezbere hıcbısey yapılmaz ozellıkle dıle getırıyoruz sıte lınkınızı paylasın dıye ısrarcı sekılde guvenlık nedenıyle veremıyorum dıyorsun devlet sıtesımıdır nedır acaba Sis deadpool, sizin sorununuz suanda şu şekilde oluyor kaşık yok

Sorun çözülmüştür*

Son düzenleme:
burdakı makaleyı ıyıce okuyunuz ve ezbere hıcbısey yapılmaz ozellıkle dıle getırıyoruz sıte lınkınızı paylasın dıye ısrarcı sekılde guvenlık nedenıyle veremıyorum dıyorsun devlet sıtesımıdır nedır acaba Sis deadpool, sizin sorununuz suanda şu şekilde oluyor kaşık yok

Kusura bakma üstad yazmak zorunda değilim. Kimse de yazmak zorunda değil. Böyle bir forum kuralı koymanız etik bir durum değil. Tamam yardım forumu çook güzel elinize kolunuza sağlık fakat kimse sitesini orda burda paylaşmak zorunda değil. Yardim almam için sitelerimin ifşa olması mı gerekiyor ?

Paylaşmayalım demiyoruz yöneticilerle irtibata geçip site adresimizi yazalım. Gereken cevapları yine konu altından bildirin.

sitenızın lınkını paylaşmazsanız nasıl yardımcı olabılırız acaba soylermısınız bana su sorunum var deyıpde olmuyor canlı sekılde gormek lazım

sitenızın lınkını paylşmazsanız nasıl yardımcı olabılırız acaba soylermısınız bana su sorunum var deyıpde olmuyor canlı sekılde gormek lazım

Paylaşmayalım demiyoruz yöneticilerle irtibata geçip site adresimizi yazalım. Gereken cevapları yine konu altından bildirin. DİYE BELİRTTİM.

her sorunu olan arkadaşlarla ozel mesajlamı ıletısıme gecıcez yardım ıstıyoranız sıtemızınde bır polıtıkası kuralı var harfıyet uyulmasını beklerız konu kılıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.