Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2 için en iyi reklam,adsense yerleşim ve konumları

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 için en iyi reklam,adsense yerleşim ve konumları - Xenfor 2 reklamlar nereye nasıl eklenir en iyi kazançlar nası lelde edilir.

XenForo 2 En iyi reklam,adsense yerleşim ve konumları
Xenforo 2 için kullanılabilecek en iyi reklam posizyonları,konumları size kısaca anlatılmaya çalışılmıştır. Hatta forumda daha çok gelir elde etmek içinde bazı ip uçları da bulacaksınız.​

Ziyaretçi ve Üyeler;
Forum kayıt olmuş kullanıcılar mı yoksa forumu ziyaret eden kişilerden mi gelri elde etmek istersiniz bunu öncelike düşünün.​
...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

xenforo2_reklam_posizyonlari_anasayfa.png

Son düzenleme:
XGT istatistik eklentisinden önce ve sonra banner koymak istedim ama bir türlü olmuyor. Yapabilen var mı

XGT istatistik eklentisinden önce ve sonra banner koymak istedim ama bir türlü olmuyor. Yapabilen var mı
Yani bu anlatım üstüne size nasıl yaprdımc olayım bilemedim artık,makaledeki resimlerde hangi konum nere olduğunu gayet net olarak anlattım. Tamanız gereken reklamı eklerken o konumu seçmek sadece.

Yani bu anlatım üstüne size nasıl yaprdımc olayım bilemedim artık,makaledeki resimlerde hangi konum nere olduğunu gayet net olarak anlattım. Tamanız gereken reklamı eklerken o konumu seçmek sadece.
Hayır konuda anlatılmayan bir şeyi sordum. İstatistik eklentisi konuların en üstüne geldiğinde ve banner eklediğinizde eklentinin altına ekliyor bu sefer üstüne nasıl eklicez?

İstatistik eklentisi forum üzerinde olacak şekilde ayarlanınca da banner, eklentinin üzerinde çıkıyor ama bu sorunların hepsini hallettim. Page container şablonunda baştan aşağı reklam kodunu gezdirdim ama nafile orada hem eklentinin altına hem üstüne gelecek şekilde bir proje oluşturulamıyor. Ben de istatistik eklentisinin şablonlarına müdahale ettim ve sonuç sitemdeki gibi.

inşallah Yakın zamanda bu konunda videosunu cekersiniz.. paylaşım için teşekkürler

Arkadaşlar, içeriklerde bulunan makalelerin arasına nasıl reklam ekleyebiliriz? Örnek içerikte bulunan resimden önce veya sonra yada icerikteki ilk paragraftan önce veya sonra gibi?

hocam ilgili alana reklam kodunu yapıştırın demişsinizde... tek bir reklam kodu veriyor zaten onuda onaylarken head arasına yapıştır diyor.. o kodu neresine koyarsan koy otomatik genele yayıyor... şimdi head alanında alsam başka yere koysam adsense siteyi görmez ki kodunuz yok çeker... şu ziyaretçilere göster sadece olayını çözsek yeterli sanırım

Ziyaretçi ve Üyeler;
Forum kayıt olmuş kullanıcılar mı yoksa forumu ziyaret eden kişilerden mi gelri elde etmek istersiniz bunu öncelike düşünün.
Bilindiği üzre forumlarda reklamlar bazen can sıkısı seviyerere gelmektedir. Forumunuz ayakta tutan sürekli bir harektlilik getiren kullanıcılarınıza reklam gösterimlerinde bence kaçınmalı ve onlara daha sade bir forum içeriği ile hizmet vermelisiniz.

yazımışsınızda hani ziyaretçilere gösterme şekli nerede :D üyelere değil ziyaretçilere açıcaz

Ziyaretçi ve Üyeler;
Forum kayıt olmuş kullanıcılar mı yoksa forumu ziyaret eden kişilerden mi gelri elde etmek istersiniz bunu öncelike düşünün.
Bilindiği üzre forumlarda reklamlar bazen can sıkısı seviyerere gelmektedir. Forumunuz ayakta tutan sürekli bir harektlilik getiren kullanıcılarınıza reklam gösterimlerinde bence kaçınmalı ve onlara daha sade bir forum içeriği ile hizmet vermelisiniz.

yazımışsınızda hani ziyaretçilere gösterme şekli nerede :D üyelere değil ziyaretçilere açıcaz

Oradaki dilediğiniz konu aşağıdaki kodun arasına alıp eklerseniz bu dediğiniz olur. ;)

Kod:
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">

Kodlar buraya...

</xf:if>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.