Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo-2 Dogum günü Widget Hakkında

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Xenforo-2' de doğum günü widget aktif hale getirdim. Bildiğim kadarı ile doğumgünü gösterimi ile ilgili başka özel bir ayarlama yapılacak yer yok. Eğer kullanıcı profilinde "doğumgünü gizle" diye ayarlamadı ise bu widget sayesinde gösteriliyor.

Ama sanki başka şartlarda var gibi. İşte sormak istediğim bu zaten. Nedir bu extra şartlar ?

Mesela üyenin en son aktif olduğu zaman gibi (emin değilim sadece tahmin) Çünkü ekte görüleceği hala kullandığım ve aynı üyeye sahip SMF platformunda doğumgünü olanlar ile Xenforo-2 demo ortamında gösterim.

Ekli dosyalar

• dogumgunu.jpg
    dogumgunu.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 56
şimdi benim kullandığımds doğum günü varmı yokmu anlamadım 2 r gün önce üyemin doğum günüymüş mesele hissetmedik görmedik bile bu otomatikmi tanımlı.. ille yaşını belirtmişmi olması lazım anlamadım bi üyelik denemesiyle yakın tarihi koyucam bakalım doğum günü göstericekmi .. veya bir eklenti varmı

yaşını belirtme derken gizlememeyi kastettim.. bu özellik varmı yokmu nasıl anlıycam şuan idrak ettimde burayı görünce aklıma geldi araştırmadımda ama yok sanırsam

şimdi baktım yaşı falan herşeyi girili .. doğum gübü belirsi çıkmadı.. bunu halledelim bilgisi olan :D

onu biliyorum aktif şuan ama bir widget var yada yok görüntüsü yok .. forum ana sayfa altta yaptımda bunun bir emaris olmalı . tamam bugün doğum günüolan yok ama . en azından doğum günü widget gözükmesi lazım sanki

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.