Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 de Profil Resmi Gif Olarak Yüklenmiyor

Sunucunuz da ImageMagick açık değilse çalışmaz. Sunucunuzla iletişime geçip açtırmanız gerekiyor.

Sunucunuz da ImageMagick açık değilse çalışmaz. Sunucunuzla iletişime geçip açtırmanız gerekiyor.

Tamamda gif resim ile image Magick arasında bir bağ göremiyorum ki o seçeneği kullanmadanda bu sorun çözülebilir smt287 smt287 nin söylediği yöntemi yapamadım eTiKeT™ eTiKeT™ mkucuksari mkucuksari netr0n netr0n LaDezs LaDezs Ugur Ugur yöneticiler isterlerse admin bilgilerini yollayabilirim sorunu kapsamlı birşekilde çözüme kavuşturmak için

Tamamda gif resim ile image Magick arasında bir bağ göremiyorum ki o seçeneği kullanmadanda bu sorun çözülebilir smt287 smt287 nin söylediği yöntemi yapamadım eTiKeT™ eTiKeT™ mkucuksari mkucuksari netr0n netr0n LaDezs LaDezs Ugur Ugur yöneticiler isterlerse admin bilgilerini yollayabilirim sorunu kapsamlı birşekilde çözüme kavuşturmak için

Kütüphane farkı var gif kullanacaksanız o kütüphanenin sunucuda yüklü olması gerekiyor. Yöntem dediğiniz nedir ben bir yöntem göremedim.

netr0n netr0n hosting yetkilileri ile görüştüm imagemagick Fonksiyonunu açtılar fakat yine gifli profil resmi yüklenmiyor sorunu bir türlü çözemedim

O zaman aktif değildir. Sunucunuzla tekrar görüşün.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.