Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? xenforo 2 de premium üyelik

Yigit13

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
xenforo 2 de premium üyelik oluşturmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Premium üyelikten kastınız nedir? Bu üyelikten beklentiniz nedir?

bazı kategorileri sınırlandırmak istiyorum mesela sadece premium üyeler o kategorilere ulaşabilecek gibi

Premium Üye adında bir üye grubu oluşturun. Hangi kategorilerde bu işlemi yapacaksanız kategori ve forumlar alanına tıklayarak o kategorinin yetkiler alanından izinlerini ayarlayabilirsiniz.

teşekkür ederim. Bir de admin.php urlsini değiştirmek istiyorum onu nasıl yapacağım?

bunu denemiştim ama 3. adımda hangi dosyaları düzenlemem gerekiyor? neredeyse bütün dosyalarda düzenleyip yeniden attım ama hata verdi.

evet biliyorum ama değiştirmek istiyorum yine de ya admin.php ya da index.php oluyor öyle olsun istemiyorum :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.