Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2 Aşağıdaki gibi alan açma:

Respect

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar sayı forum üyleleri, Ben aşağıdaki resimdeki gibi kendime böyle bir alan yapmak istiyorum bu Badge eklentisi bende var, Rozet verebiliyorum fakat bu şekilde burada gözükmüyor burada gözükmesi için ne yapmalıyım?

YAPMAK İSTEDİĞİM YER:

Screenshot_1.png

BENİMKİ:

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

LÜTFEN YARDIMCI OLUN?

Kullandığınız temanın. Ancak şuan resim attığınız admin cp - görünüm ve dillerde - tema özellikleri bölümünden eklentinin sayfasımı? Ya o bölümde yada eklenin ayarlarında bir görünüm pozisyonlama seçeneği olması lazım iyice bakın bu iki yere.​

Kullandığınız temanın. Ancak şuan resim attığınız admin cp - görünüm ve dillerde - tema özellikleri bölümünden eklentinin sayfasımı? Ya o bölümde yada eklenin ayarlarında bir görünüm pozisyonlama seçeneği olması lazım iyice bakın bu iki yere.​
Hocam bulamadım en iyisi şablonlardan halledelim aşağıda gözükmesi için hangi kodu kullanmam lazım?

Eğer resim o eklentiye aitse xf if içerisinde açıklamada yazılmış kod manuelin altında

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.