Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2 Arşivden ve manuel eklenti nasıl kurulur,nasıl güncellenir?

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Arşivden ve manuel eklenti nasıl kurulur,nasıl güncellenir? - XenForo 2 Arşivden ve manule eklenti nasıl kurulur,nasıl güncellenir?

XenForo 2 Arşivden ve manuel eklenti nasıl kurulur,nasıl güncellenir?
XenForo 2 sistemlerde admincp ve eski teknik manuel olarak eklenti nasıl kurulur onu anlatmaya çalışacağım.​
Biraz dikkat ile bunu rahatça yapabilirsiniz.​

Adminpc üzerinde otomatik arşivden eklenti nasıl yüklenir,kurulur?
Arşivden yükle/yükselt nedir ? eklenti FTP yüklemesi ile uğraşmadan...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

xenforo 2 arşicden eklenti yükleme - hata config izni.png

Son düzenleme:
Merhaba eklentiyi indirdim hem panelden yüklerken hata veriyor hemde manuel yükleyip kur dediğindede hata veriyor hata mesajı alttadır neden bu hatayı veriri acaba?

he following errors must be resolved before continuing:
  • [XenGenTr] Forum istatistik sistemi requires [XenGenTr] Core Library 1.0.3+.

Merhaba eklentiyi indirdim hem panelden yüklerken hata veriyor hemde manuel yükleyip kur dediğindede hata veriyor hata mesajı alttadır neden bu hatayı veriri acaba?

he following errors must be resolved before continuing:
  • [XenGenTr] Forum istatistik sistemi requires [XenGenTr] Core Library 1.0.3+.
Önce bu eklentiyi kurun.

Önce bu eklentiyi kurun.

tamam kurdum şimdi yüklendi ancak istitastik gözükmüyor belli bir ayarı varmı seçeneklere baktım aktif gözüküyor ama sitede gözükmüyor

tamam kurdum şimdi yüklendi ancak istitastik gözükmüyor belli bir ayarı varmı seçeneklere baktım aktif gözüküyor ama sitede gözükmüyor
Kullanıcı grup izinlerinden görülebilir olması için yetki vermelisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.