Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2 Adsense Reklam Kodu Hata!

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Loreann51

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
adsense'den aldığım reklam kodunu reklam yöneticisinden eklediğimde
Kod:
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
Hatası alıyorum. Bunu sadece reklam kodları eklediğimde alıyorum. Onun dışında hata yok. Tarayıcı değiştirdim farketmedi. Sunucu ile alakalı dediler sunucudan açılabilecek tüm modülleri açtım(paylaşımlı hosting değil teknosos.com.tr kullanıyorum ve bu hata sadece bende çıkıyor). Lütfen yardımcı olun reklam eklemem gerek.

Merhabalar L Loreann51

Son zamanlarda Bu " hata bazı bazı sorunlarla karşlaştık. lt...." hatasıyle bir çok alanda karşılaşıyoruz. Genellikle Sisteme eklenilen dosyalarda veya kullandığımız kodlarda 1 uyumsuzluk söz konusu ise bu hatayı gösteriyor.Birde bu hatayi alınca panelde bastiği hata koduda çok önemli onuda baz alın : ) ( : odaklanmanız gereken kısmı belirtiyor. Aynı sizin gibi adsense kodunu eklerken bir kaç sayfada karşılaştım. Reklam kodunu eklediğim alanı değiştirdim paneldeki otomatik yerleşim alanlarını kullandım.ve direk google adsense üzerinden aldiğim kodu tanımladim 1 kusur olmadi hata ortadan kalktı. Deneme yapabilirsiniz aynı şekilde.

Merhabalar L Loreann51

Son zamanlarda Bu " hata bazı bazı sorunlarla karşlaştık. lt...." hatasıyle bir çok alanda karşılaşıyoruz. Genellikle Sisteme eklenilen dosyalarda veya kullandığımız kodlarda 1 uyumsuzluk söz konusu ise bu hatayı gösteriyor.Birde bu hatayi alınca panelde bastiği hata koduda çok önemli onuda baz alın : ) ( : odaklanmanız gereken kısmı belirtiyor. Aynı sizin gibi adsense kodunu eklerken bir kaç sayfada karşılaştım. Reklam kodunu eklediğim alanı değiştirdim paneldeki otomatik yerleşim alanlarını kullandım.ve direk google adsense üzerinden aldiğim kodu tanımladim 1 kusur olmadi hata ortadan kalktı. Deneme yapabilirsiniz aynı şekilde.
yani reklam yöneticisi değilde mesela PAGE_CONTAINER'e ekleyin dediler. Yine aynı hatayı aldım. Bu kodu nasıl tanımlayabilirim ki?

Beli ki dosyalar sorunlu daha önce başıma geldi sağlam dosyalar kullanmak daha iyi olur tavsiyem size.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.