Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2.5.0 Onay Maili gelmiyor.

mbinbasi

Kullanıcı
Kullanıcı
Test maili denediğimde test mail'i gönderebiliyorum fakat e posta onan maili göndermiyor.
Gmail ve local mail denedim onlarda direk hiç test maili bile gelmiyor.
Yandex mail kurdum onda test maili çalışıyor fakat onay mailini bir türlü göndertemedim.
Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler Şimdiden.

işaretlediğim kısma kendı eposta adresinizi yazın (iletisim kısımında atılan maıller sızın maılıne gelır bılgınız olsun)

ss.png

Local de 25 portunda çalışıyor fakat spam sorunu yaşıyorum.
Sonuç olarak mail gidiyor yani bir şekilde.Eğer spam gidiyor ise bunun zaten çözüm yolu çok değil 1. gmail 2. Profesyonel mail paketi almaktır. Birde local derken bunu anlamadım local hostta mı çalışıyorsunuz ?

Sonuç olarak mail gidiyor yani bir şekilde.Eğer spam gidiyor ise bunun zaten çözüm yolu çok değil 1. gmail 2. Profesyonel mail paketi almaktır. Birde local derken bunu anlamadım local hostta mı çalışıyorsunuz ?
Bende gmail de deniyorum aynı şeyi fakat mail gitmiyor malesef. local derken sunucunun kendi mail sistemi yani. Bilgisayarımdan bahsetmiyorum. Şimdilik e posta onayını kapattım sorunu çözmeye çalışıyorum çokta hakim değilim kusura bakmayın.

Bende gmail de deniyorum aynı şeyi fakat mail gitmiyor malesef. local derken sunucunun kendi mail sistemi yani. Bilgisayarımdan bahsetmiyorum. Şimdilik e posta onayını kapattım sorunu çözmeye çalışıyorum çokta hakim değilim kusura bakmayın.

İlk olarak e-posta ayarlarında ekran alıntısında olduğu gibi yapın,kendi mail adresiniz ekleyin!
Screenshot_2020-02-12 E-posta seçenekleri XenGenTr XF 2 1 5 Test Forum - Yönetici kontrol paneli.png

Bu şekilde dogrulama maili forumda tekrar gönderin.Sonucu yazın devam edelim ona göre.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.