Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2.2 Yönetime Özel Kategori

Karahanlii

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, xenforo 2.2.12 sürümünü kullanıyorum ve seçtiğim ranklar, Stajyer vb. yönetim odasını görmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Merhabalar K Karahanlii
Kullanıcı grubu alanından oluşturduğunuz özel grupların belirlenmiş bir kategoriyi görmesini vs. istiyorsanız
bu işlemi adminpanel > FOrumlar > Kategori ve forum izinleri alanından yapabilirsiniz.
Hangi bölümde işlem yapcaksanız o kategoriye giriş yapın forum izinleri alanından kullanıcı grupları karşınıza gelicek Evet/Hayır Seçimleri yaparak kişisel izin sisteminizi oluşturabilirsiniz.

Merhabalar K Karahanlii
Kullanıcı grubu alanından oluşturduğunuz özel grupların belirlenmiş bir kategoriyi görmesini vs. istiyorsanız
bu işlemi adminpanel > FOrumlar > Kategori ve forum izinleri alanından yapabilirsiniz.
Hangi bölümde işlem yapcaksanız o kategoriye giriş yapın forum izinleri alanından kullanıcı grupları karşınıza gelicek Evet/Hayır Seçimleri yaparak kişisel izin sisteminizi oluşturabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam, ayrıca bir kategori içeriğini sadece üyeler kendi konularını görüntüleyecek yöneticiler ise bütün herkesin konularını görüntüleyecek bunu nasıl ayarlayabiliriz? Yani x üye sadece kendi konularını o bölümün içerisinde görüntüleyecek. X moderatör veya yönetici herkesin konusunu görüntüleyecek. Xenforo 2.2.12 kullanıyorum.

İlgili forumunu kullanıcı grup izinleri şu şekilde ayarlayarak denermissiniz.

Screenshot 2023-04-13 at 17-57-44 Kullanıcı XenForo Türkçe destek XenForo eklenti ve tema topl...png

İlgili forumunu kullanıcı grup izinleri şu şekilde ayarlayarak denermissiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 22830
Bunu denemiştim hocam .. Konu başlıklarını görüntüleyebilir mi kapalı olduğunda içerikler açık olsada başlık görünmediği için ilk o ayarı baz aldığı için olmuyordu.. Bunun çözümü if koşulları kodu ile olması lazım id' numarasından gruplara ayar çekiliyor.. Bunu ben geçen sene yapmıştım kısa bir süreliğine şuan nasıl nerden aklımda yok ..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.