Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe 🇹🇷 dil yaması, paketi

Türkçe Yama XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe 🇹🇷 dil yaması, paketi 1.5.13

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe dil yaması, paketi - XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe dil yaması

XenForo 2.2.8 versiyonu için Türkçe dil yaması, paketi
Bu XML dosyası ile İngilizce içerikli forum yazılımınızı Türkçe diline çevirebilirsiniz. Dil yamasını yüklemeden önce aşağıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.​
Eğer hali hazırda forumunuz var ve bir Tükçe yama kurulu ise, indireceğiniz bu XenForo Türkçe yama XML dosyasını kurulu olan Türkçe yamanızın üstüne yazdırarak yükselte...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

xf nin durmadan gücenlleme sürüm yükseltmesi güzel ama çok sık aralıklarla yapıyorlar sevmedim bu durumu iyi olsada tam diyorsun tamam oturttum herşey yolunda bir güncellemeyle ayarların yenilenmesi gerekiyor bi durun la artık güncellemeyin şunu kalsın 2.7 de amaç ne 10 yapmak mı :D valla sevmedim ben kim ne derse desin.. dil için demiyorum ha

xf nin durmadan gücenlleme sürüm yükseltmesi güzel ama çok sık aralıklarla yapıyorlar sevmedim bu durumu iyi olsada tam diyorsun tamam oturttum herşey yolunda bir güncellemeyle ayarların yenilenmesi gerekiyor bi durun la artık güncellemeyin şunu kalsın 2.7 de amaç ne 10 yapmak mı :D valla sevmedim ben kim ne derse desin.. dil için demiyorum ha
Güncelleme yapmasalar, para kazanamazlar. Sene sonu geliyor, güncelleme ihtiyacı olan herkes parasını verip güncelleyecek bu sayede çark dönecek. Ticari bakman lazım :D Koskoca işletim sistemine bu kadar güncelleme gelmiyor :D

Merhaba neden indiremiyoruz :(

etiket abi indiremiyoz dosyayı 0 hakkın var diyor. hak mı koydun abi bize :D

netr0n netr0n hocam neden dosyayı indiremiyoruz?

Aşağıdaki uyarıyı alıyorum
24 saat içinde maksimum 0 dosyayı indirebilirsinizDaha fazla bilgi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.