Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Rss besleme XenForo 2.2.14 Released

[XGT] Haberci

Kullanıcı
Kullanıcı
XenForo 2.2.14 is now available for all licensed customers to download. We strongly recommend that all customers running previous versions of XenForo 2.2 upgrade to this release to benefit from increased stability.

In addition to the usual slew of bug fixes and improvements, there are a few notable changes in this release.

Compatibility with PHP 8.1 and 8.2​

Most compatibility issues between PHP 8.1 and 8.2 have been addressed. Remaining issues might trigger E_DEPRECATED...

Read more

Devamını oku....

Haydaaa 2.3 beklerken bu ne ola ki? :D

Sırada daha XenForo 2.2.15 varmış. :D

XenForo'nun sonraki sürümlerine yönelik çalışmalar devam ediyor. @Kier şu anda tam zamanlı olarak XenForo 3.0 için bazı heyecan verici şeyler üzerinde çalışırken, geri kalanımız da hem çekirdek yazılım hem de bazı geliştirmeler için son birkaç zil ve ıslıklara ek olarak XenForo 2.3'ün genel beta sürümü için yeterince kararlı hale getirilmesi için çalışıyoruz. resmi eklentilerimize. Ek olarak, XenForo 2.2 için son bir güncelleme olan XenForo 2.2.15'i yayınlamayı planlıyoruz. Bu güncelleme, öncelikli olarak XenForo 2.3'ü desteklemeye geçmeden önce önemli düzeltmeler içerecek.

Bir kaç yıl içinde işletim sistemine geçerse şaşırmamak lazım :)

Sabır çekiyorum...

lisans sürelerin bitmesine oynuyorlar galiba

Ben daha öncede söyledim. IPS'nin duyurusundan sonra alelacele 2.3 çalışmalarını duyurmak, kullanıcıları o tarafa kaçırmamak için yapılmış bir çalışmaydı. Yani aslında XF 3 için yapılan çalışmanın bir kısmını alıp, 2.3 olarak duyurdular. Bu şu an daha net anlaşılıyor. Arkadaş madem böyle yapacaktınız, geliştiriciler aylardır çıktı çıkacak diye ürün çıkarmıyor bekliyor. Bu planınızdan bahsetsenize. Sıçtı sıvadılar yani, böylesine bir köklü değişiklik olacaksa madem, 2.3 geçişine hazırlama ise bu bunu 3 olarak ele alırsın millette geçmişe yönelik bir çalışma olmayacağını bilir önüne bakar. Ömrümde böyle bir şey görmedim :D

XenForo 2.2.14 Patch 1 Released
An issue was identified with applying the new email unsubscribe header if both HTTP and email methods were enabled.
We have released XenForo 2.2.14 Patch 1 to address this.

😃😃😃😃

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.