Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2.1 Yeni Üyeler için Hoşgeldiniz Konusu?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Meg015

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, xenforo 2.1 kullanıyorum yeni üye kayıt olduğu zaman belirlediğim bir foruma hoş geldiniz konusu açtırmak istiyorum. Bunu önce ki sürümlerde eklentiyle yapabiliyorduk sanırım ama 2.1 için eklenti bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Boyle bir eklenti XF-2 serisi için hatırlamıyorum.

Bence konu açmak yerine, yeni üye olan arkadaşa sistem otomatik Mail gönderme özelliğini kullanabilirsin.

Boyle bir eklenti XF-2 serisi için hatırlamıyorum.

Bence konu açmak yerine, yeni üye olan arkadaşa sistem otomatik Mail gönderme özelliğini kullanabilirsin.
Cevabınız için teşekkür ederim. XF-2 için yok herhalde ama yanlış hatırlamıyorsam XF-1 için vardı. Bulamazsam artık dediğiniz gibi yapacağım.

Eklenti bumu acaba..

Eklenti bumu acaba..

PRoFeSSioNaL PRoFeSSioNaL hem yardım istiyon hem konuya cevap vermiyon istediğin eklenti bu da sen daha çok ararsın bu gidişle.

Problem deği catyA catyA vermesede olur. arayıpda bulamayanlar için buradaki link'ten kolayca ulaşırlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.