Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo 2.1 URL problemi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba.
Demo deneme sitemde xenforo 2.1 yükledim fakat URL problemi var. Yani SEO Dostu URL ve URL Türkçe Karakter Kullanma ayarlarını etkinleştirince konu açarken falan 404 hatası veriyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

Son düzenleme:
Genel forum ayarlarında forum urlleri değiştirdin mi?

Ugur Ugur abi şimdi ben demo bir site kurdum, kendi sitemin yedeğini oraya kurup xenforo 2.1 e güncelledikten sonra farklı ayarlar yapıp her şeyi tamamlayınca orijinal siteye aktaracağım verileri. Fakat otomatik yönlendirme yapıyor eski siteye.

Eski site (asıl site): alfaloji.net
Demo site: alfaerkek.net

Amacım alfaerkek.net sitesinde düzenleme yapıp tamamen işlemlerimi hallettikten sonra dosyaları alfaloji.net sitesine aktarmak. Orijinal sitem 2-3 gün kapalı kaldı ve bu tarz işlemlerle daha fazla kullanıcıları rahatsız etmek istemiyorum.

Bu sefer de alfaerkek.net sitesine yüklediğim yedek ve dosyalar otomatik alfaloji.net sitesine yönlendiriyor. Veritabanı yedeğini notepad++ ile açıp belge içindeki bütün alfaloji.net kelimesini alfaerkek.net ile değiştirip öyle veritabanına yükledim ama yine otomatik yönlendiriyor. Sanırım dosyaların içinde düzenlemem gereken yerler var. Bilgin var mı bu konuda abi?
Htaccess dosyasına bakın

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.