Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo 2.1 Resimleri webp Formatında Gösterme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

HidddeNKinG

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar biliyorsunuz artık sıkıştırılmış dosyalar internet siteleri için hız demek ve hız en önemli şey.

Ben daha önce hatırlıyorum yapmıştım ama hangi sürümde yapmıştım bilmiyorum? Siteye yüklenen resimleri desteklenen tarayıcılar için webp formatında gösteren çeviren eklenti var mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz artık sıkıştırılmış dosyalar internet siteleri için hız demek ve hız en önemli şey.

Ben daha önce hatırlıyorum yapmıştım ama hangi sürümde yapmıştım bilmiyorum? Siteye yüklenen resimleri desteklenen tarayıcılar için webp formatında gösteren çeviren eklenti var mı?

Merhaba, Daha izin verilmemiş bu tür yapılandırma

Not a bug - WebP: "The uploaded file does not have an allowed extension."

Ek olarak Tam olarak net bir çözüm değil ama aşağıda ki konuyuda okuyabilirsiniz.

Merhaba, Daha izin verilmemiş bu tür yapılandırma

Not a bug - WebP: "The uploaded file does not have an allowed extension."

Ek olarak Tam olarak net bir çözüm değil ama aşağıda ki konuyuda okuyabilirsiniz.

Hocam ben dosya yükleme değilde zaten sitede mevcut olan resimlerin bu formata dönüşmesini istiyorum. Bir çok site artık bu yapıya geçti xenforo geriden geliyor.

Atılan örnek konudada belirttiğim gibi [tl] Image Optimizer for XF 2.x böyle bir eklentinide şimdilik kullanabilirsiniz. Resimleri optimize etmek amaçlı. Xenfor webp anlamında daha özelliği mevcut değul 2.2 de gelirmi bilemem önerilere açıklar ancak belki sunulur

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.